S-grupp värbab võtmetöötajate arenguprogrammi inimesi

Prisma
Prisma

Soome toidu- ja tarbekaupade jaeturgu valitsev ja Prisma Peremarketi emaettevõte S-grupp värbab sel kevadel oma noorte juhtide arenguprogrammi 14 kõrghariduse omandanud traineed, et anda neile võimalus sillutada tee grupi võtmepositsioonidele.

S-grupp, mida Eestis esindab AS Prisma Peremarket, käivitab uuenenud arenguprogrammi S-Trainee, et tuua noori talente ja uusi vaatenurki grupi jaekaubanduse, hotellinduse ja toitlustuse suundadesse.

„Jaekaubandust mõjutavad tugevalt rahvusvahelisus ning digitaliseerimine. Uute talentide kasvatamine on meie jaoks olulisem kui kunagi varem. Me ei otsi praktikante, vaid traineesid ehk inimesi, kellega koos viia S-grupp uuele tasemele,“ ütles S-gruppi kuuluva Soome tarbijate keskühistu SOK personalidirektor Susa Nikula

Arenguprogrammis saab osaleda nii Eestis AS Prisma Peremarketis, kuid ka S-grupi tarbijaühistute kauplustes ja SOK-s. Programm ühendab teoreetilised teadmised praktilise tööga. Trainee töötab S-grupi üksustes ja tugiüksustes tema jaoks koostatud isikliku arengukava järgi. Töösuhe on tähtajatu ja leping jätkub ka pärast programmi läbimist.

„Pakume noortele talentidele võimaluse areneda vastavalt oma potentsiaalile üha suuremat vastutust nõudvatele positsioonidele juhi, tippspetsialisti või tippjuhtkonna tasandil. Võtmeisikute juhtimine ja arendamine ning läbi selle kriitiliste pädevuste jätkusuutliku arengu tagamine on osa kontserni laiemast talendijuhtimise programmist,“ lausus Nikula.

S-Trainee on S-grupi koolitusprogramm, mis on mõeldud äsja magistriõpingud lõpetanud või nendega lõpusirgel olevatele inimestele. Kandideerida saab 19. märtsist 9. aprillini. Arenguprogrammis saab osaleda nii Eestis AS Prisma Peremarketis, kui ka S-grupi tarbijaühistute kauplustes ja SOK-s. Teoreetiline õpe toimub Soomes soome keeles.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara