S-grupp värbab võtmetöötajate arenguprogrammi inimesi

Prisma
Prisma

Soome toidu- ja tarbekaupade jaeturgu valitsev ja Prisma Peremarketi emaettevõte S-grupp värbab sel kevadel oma noorte juhtide arenguprogrammi 14 kõrghariduse omandanud traineed, et anda neile võimalus sillutada tee grupi võtmepositsioonidele.

S-grupp, mida Eestis esindab AS Prisma Peremarket, käivitab uuenenud arenguprogrammi S-Trainee, et tuua noori talente ja uusi vaatenurki grupi jaekaubanduse, hotellinduse ja toitlustuse suundadesse.

„Jaekaubandust mõjutavad tugevalt rahvusvahelisus ning digitaliseerimine. Uute talentide kasvatamine on meie jaoks olulisem kui kunagi varem. Me ei otsi praktikante, vaid traineesid ehk inimesi, kellega koos viia S-grupp uuele tasemele,“ ütles S-gruppi kuuluva Soome tarbijate keskühistu SOK personalidirektor Susa Nikula

Arenguprogrammis saab osaleda nii Eestis AS Prisma Peremarketis, kuid ka S-grupi tarbijaühistute kauplustes ja SOK-s. Programm ühendab teoreetilised teadmised praktilise tööga. Trainee töötab S-grupi üksustes ja tugiüksustes tema jaoks koostatud isikliku arengukava järgi. Töösuhe on tähtajatu ja leping jätkub ka pärast programmi läbimist.

„Pakume noortele talentidele võimaluse areneda vastavalt oma potentsiaalile üha suuremat vastutust nõudvatele positsioonidele juhi, tippspetsialisti või tippjuhtkonna tasandil. Võtmeisikute juhtimine ja arendamine ning läbi selle kriitiliste pädevuste jätkusuutliku arengu tagamine on osa kontserni laiemast talendijuhtimise programmist,“ lausus Nikula.

S-Trainee on S-grupi koolitusprogramm, mis on mõeldud äsja magistriõpingud lõpetanud või nendega lõpusirgel olevatele inimestele. Kandideerida saab 19. märtsist 9. aprillini. Arenguprogrammis saab osaleda nii Eestis AS Prisma Peremarketis, kui ka S-grupi tarbijaühistute kauplustes ja SOK-s. Teoreetiline õpe toimub Soomes soome keeles.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara