(Sisuturundus) CM: Trendikad ja mugavad ostukärud loovad meeleolu

Kliendid on kaupluses kindlasti kogenud, et liiga pisikeses poes on raske liikuda suure ostukäruga või lükata rasket, krigisevate ratastega käru. Trendikas ja mugav ostlemine muudab kaupluse ostjate jaoks meeldivaks kohaks, kinnitab poodidele tehnika müügiga tegeleva  Melton ABW OÜ  juht Terje Mei-Rannamets.

„Mida ostjad tegelikult poelt lisaks heale kaubale ning soodsatele hindadele soovivad? Eks ikka mugavat ja kiiret ostusooritust. Täna oskavad kliendid juba unistada niiöelda trendikat kauplemisest, et kogu kaupluse kontseptsioon oleks tervliklik ja ilus, et ostukärud oleksid kergesti liigutatavad, puhtad ning värvilised,“ selgitab Mei-Rannamets. „Kindlasti tasub poepidajatel mõelda ostukorvide-kärude litraažile: ei ole mõtet liiga pisikesse poodi paigutada liiga suuri kärusid ja vastupidi.“

Koos turuga arenevad ka ostukärud: täna saab juba tellida oma kauplusesse poe kontseptsioonile vastavaid kärusid, millel on ostunimekirja, käekoti või joogitopsi asetamise koht, küljes suurendusklaas pisemate etikettide lugemiseks ja kärualune lisakoht suurema kauba panekuks. Lisaks mugavad lasteistmed või turvahälli paigutamise võimalus.

 

Eesti tingimustes on ostukärude suurimaks kuluallikaks rattad, mis suvel saavad tunda +20 soojakraade ja talvel samapalju külmakraade. Wanzl annab käruratastele 3-aastase garantii ning korraliku ja pideva hoolduse puhul peaks ostukäru eluiga olema 10+ aastat.

„Vaatamata oma veidi kallimale hinnale Hiina sugulastega võrreldes on Wanzl ostukärud ikkagi Eesti turul enimmüüdud,“ kinnitab Mei-Rannamets  ja lisab, et kui jagada odav Aasia ja kvaliteetne Saksamaa toode aastate peale, on kindlasti rahalises võidus Wanzl’i eelistajad.

Lisaks kärudele pakub Melton ABW  ka nendega kokkusobivaid ostukorve, spetsiaalselt lastele loodud ostukärusid ning ostukorvidele ratastel rattaraame vastavalt kas ühe või kahe käru jaoks. 

Vaata ka videot Wanzli ostukäru reaalsest kasutusest.

Melton ABW esindab Saksamaa Wanzl poolt toodetud kaupluste sisustust, mis rõhub ühtaegu nii modernsusele kui ka kvaliteedile. Ettevõte pakub ostu- ja transpordikärusid, sissepääsuväravaid ning muud, kusjuures keskkonnahoiule rõhudes on paljud Wanzl’i tooted tehtud taaskasutusmaterjalidest.

www.melton.ee

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara