(Sisuturundus) CM: Masterbuy.info – grupiviisiline energia ostmine

Masterbuy.info on uuenduslik vahend era- ja äriklientidele, mis võimaldab neil luua energiaostmise gruppe ja seeläbi optimeerida energiaostmise kulusid.

Energiasektor võitleb raevukalt suurimate ostjate pärast - terasetööstused, kaevandused ja tööstusettevõtted, seetõttu on elektrihinnad seal madalad. Nende sektori ettevõtete puhul ei saa energiasektori elektri pealt palju raha teenida, kuna hinnad on reguleeritud. Energiaettevõtted küsivad oluliselt kõrgemaid tasusid väikestelt ja keskmise suurusega ettevõtetelt, et teha tasa puudujääk.

Master Buy Project“, mis on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi Innovatiivse Majanduse rakenduskavast, avab uue peatüki väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete e- äri ajaloos. Masterbuy.info kodulehe kaudu pakub see uuenduslikku vahendit era- ja äriklientidele, võimaldades neil luua energiaostmise gruppe ja seeläbi optimeerida energiaostmise kulusid.

Masterbuy.info pakub suures ulatuses teenuseid, mis toetavad igat pidi ettevõtjat elektri ostmisel. Hinnad on kättesaadavad B, C ja G tariifigruppides nii, et iga klient saaks valida parima variandi vastavalt oma elektri tarbimise profiilile.

Veebileht on kohandatud energia ostuks, loodud on see VKE’de ja eraisikute jaoks.

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara