(Sisuturundus) CM: Image Wear: kvaliteetsed tööriided tagavad turvalisuse ja mugavuse

Töörõivaste tootja AG Tekstiili järeltulija Image Wear on jätkuvalt spetsialiseerunud tööriiete arendamisele, disainimisele ja tootmisele, et pakkuda oma klientidele nii materjalide kui ka funktsionaalsuse osas mugavaid, ohutuid ja kvaliteetseid rõivaid.

Kunagisest perefirmast on tänaseks välja kasvanud ligi 5000 erinevat tooteartiklit valmistav ja mitmes riigis tegutsev kontsern. „Oleme oma alal teerajajaks ning meie eesmärk on olla igas suhtes oma kliendile esimene valik. Meie tootearendusspetsialistid teevad tihedat tööd klientidega, et arendada nendega koos kõige funktsionaalsemat ja vastupidavamat tööriietust,“ ütleb Image Wear AS-i müügijuht Ülle Tammik.

Kuni 2007. aastani kuulus ettevõte AG kontserni, kuid pärast omanikevahetust hakati tööle uue nime, Image Wear all. Tegelikkuses muutus vaid nimi, kuid õmblusfirma eesmärk, töötajad, tootmine ja tooted jäid samaks. Kogu toodang valmistatakse Narvas asuvas tehnoloogiliselt kõrgetasemelises tehases, millel on võimekus toota nii väga suuri ja väga väikeseid partiisid kui ka eriprojektitooteid. Image Weari Narva tehases töötab täna 165 inimest ning tehase põhiturud on Eesti ja Soome.

„Tihe koostöö emafirma spetsialistidega annab meile võimaluse olla esirinnas igas valdkonnas, sest meie kasutada on kogu kontserni oskusteave,“ sõnab Tammik, tuues ühe näitena välja kuluka, ent hädavajaliku toodete sertifitseerimise. „Enamik töörõivad peavad vastama Euroopa standarditele ning loomulikult võtab ka meie tootearendus kõigi rõivaste konstrueerimisel aluseks ettenähtud nõuded. Seega võib Image Weari tooteid kasutades olla kindel, et need on kooskõlas vastava valdkonna Euroopa standarditega,“ ütles Tammik. Ta lisas, et täna kontrollitakse tööriiete vastavust ja kasutust Soomes karmimalt kui Eestis, kuid ka siin muutub kontroll aasta-aastalt rangemaks ja tihedamaks ning töötajatele rõivaid soetades peavad ettevõtted arvestama lisaks ohutusele ja mugavusele ka kvaliteedinõudeid.

Image Wear toodab töörõivad igasse valdkonda hotellidest ja restoranidest kuni ehituse, meditsiinivaldkonna ning eririieteni. Kõik riided on valminud aastakümnete pikkuse arendustööna ning koostöös klientidega, kes aitavad testida nii kangaste vastupidavust kui ka mudelite ergonoomilisust. Viimane meditsiini- ja teenindusvaldkonna tootearendus oli uudse patenditud lõikega varrukad, mis lihtsustavad oluliselt nende inimeste tööd, keda seni on häirinud riide takerdumine käte kergitamisel.

„Meie jaoks pole probleem ka toodete müügiarv, kui klient soovib näiteks vaid ühte või kahte komplekti, siis meie Kadaka tee 46A asuvast kauplusest müümegi talle täpselt soovitud arvu.  Samuti markeerime tellitud tooted soovitud logode ning tikanditega,“ ütleb Tammik, lisades, et peale töörõivaste pakub Image Wear ka sinna juurde kuuluvaid kaitsmeid, kiivreid, kindaid ja muid aksessuaare ning tööjalatseid.

Image Weari kontserni kuuluvad Soomes Tamperes asuv emafirma Image Wear Oy, jaotuskanalina toimiv töörõivakaupluste kett Työasupalvelu, Peterburis tegutsev tütarfirma OOO Image Wear ning Tallinnas tütarfirma Image Wear AS. AG Tekstiil järeltulija Image Wear AS-i ajalugu ulatub aastasse 1959.

www.imagewear.eu

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara