(Sisuturundus) CM: Laansoo&Trussmanni laolahendus teeb kauplemise lihtsaks

Laansoo&Trussmanni loodud järjekorras kolmas lao ja kassatarkvara võimaldab ühendada laotarkvara andmed veebipoega, korraldada mugavalt kaupluste ja lao vahel tellimusi ning lühendab oluliselt kauba vastuvõtmisele ja kaupluste vahel laiali jaotamisele kuluvat aega.

Veebipood väikese butiigi kõrval võib küll ahvatlev idee tunduda, kuid tegelikult vajab selline ettevõtmine korralikku tarkvara. Laansoo&Trussmanni lao ja kassatarkvara võimaldab automaatselt siirdada veebipoe andmebaasi laotarkvaras olevaid andmeid nagu näiteks kategooriad, hinnad, soodushinnaga tooted, laojääk või kauba olemasolu kindlas kaupluses aga ka mitmes keeles olevad tootekirjeldused ja omadused.

Tarkvara sobib hästi just ettevõtetele, kes soovivad oma kauplustes või veebipoes toimuvat juhtida kesklaost ehk keskusest. See tähendab, et ettevõte vajab töö tegemiseks vähem tööjõudu ning igale kaupluse müüjale ei pea kogu programmi selgeks õpetama. Ka andmete hulk, mida üks või teine kauplus näeb, määratakse ära keskusest. Samamoodi määratakse keskusest ära keel, milles toodet kuvatakse ehk ka juhul kui sama ettevõtte veebipood näeb igas riigis disainilt erinev välja, võib selle taga olev lao andmebaas olla ühine.

Lao- ja veebipoe ühte tarkvarasse ühendamise kasuks räägib ka see, et laos ja kauplustes toimuvaid muudatusi (näiteks kaubajääk, allahindlused) kuvatakse veebipoes vaid mõneminutilise viitega. Kui üldjuhul tuleb muudatuste jõustamiseks veebipoes kasutada veebipoe administraator moodulit või laadida alati kõik tooted, hinnad ja jäägid uuesti, siis antud tarkvara puhul toimub ainult muudatuste saatmine lao ja veebipoe andmebaaside vahel.

See toiming on ajasäästlikum ning vähem kulukas operatsioon arvuti ja kogu arvutivõrgu jaoks ning võimaldab kliendile kogu aeg vaid kõige värskemat infot pakkuda. 

Meie klientidele on suureks abiks olnud kaupluste ja lao vaheliste tellimuste senisest mugavam juurutamine ning tänu sellele ei pea nad enam kunagi esitama tellimust vanal aga mitte nii heal telefoniga helistamise meetodil. Igal ajahetkel saab vaadata, kui palju tooteid on laos olemas, kui palju kaupluses ja kui palju viimase perioodi jooksul müüdud ning vajadusel neid juurde tellida. Tellimuse esitamisel käivitub automaatne e-maili süsteem, mis annab teisele kauplusele või laole teada kust, mida ja kui palju soovitakse tellida. Kui tellimus on kinnitatud liigub kaup teele ning taaskord liiguvad automaatsed e-mailid. Samamoodi saab algatada tellimist kesklao administraator, kui ta soovib kaupluste varustatust muuta või parandada.

Laanson&Trussmann pakuvad ka kaubasaadetiste vastuvõtmist ja kaupluste vahel laiali jagamist ning inventuuri märkimisväärselt lihtsustavat wifi terminalil põhinevaid operatsioone. Veebiliides lubab lihtsalt sisse tõmmatud tarnija hinnakirja alusel igal kauplusel planeerida möödunud hooaja müügistatistika alusel järgmise hooaja kaupade tellimuse. Wifi terminal on abiks ka suurte tellimuste vastuvõtmisel, võimaldades seni kauba vastuvõtmise ja kauplustesse laiali jagamisele kulunud pooleteise kuu pikkuse töö ära teha ühe nädalaga. Töötajate ülesandeks jääb vaid lattu saabunud tooted wifi terminalis registreerida ning ülejäänu teeb tarkvara varasema tellimuse abil töötajate eest ära. Samuti saab kiiremini teada, kas kogu tellitud kaup saabus nagu kokku lepitud või millised tooted on puudu.

1997. aastal loodud OÜ Laansoo&Trussmann tegeleb infosüsteemide valdkonnas, haarates kogu selle spektri. Vastavalt kliendi soovidele töötatakse välja rakendusi nagu e-kaubandus süsteemid, online piletimüügi süsteemid, dokumentide haldussüsteemid, kassasüsteemid kauplustele, baaridele, restoranidele, hulgimüügi firmadele, tarkvara reisibüroodele, sularaha arveldussüsteemid riigiasutustele ning tegeletakse süsteemide kujundusega. Laansoo ja Trussmanni esimene laotarkvara valmis juba enne ettevõtte asutamist 1990. aastal. Tegemist oli laevade lao- ja kassasüsteemiga, mille arendamisel tuli arvesse võtta nii erinevaid valuutasid, kui käibemaksumäärasid aga ka seda, et ühte ja sama kaupa müüakse nii pubis, baaris kui kaupluses ning sellel võib seejuures olla kasvõi igas müügipunktis erinev hind ja müügi ühik.

Kontakt
OÜ Laansoo&Trussmann
http://www.l-t.ee/
Aadress: Ädala 4A 10614, TALLINN
Telefon: 6 976 680

Lao- ja kassatarkvara funktsioonid Laansoo ja Trussmann
Tarkvara tüüp SaaS/installitavinstallitav
Litsentsi kasutus tähtaegpole piiratud
Kasutajate arv baaslitsentsisBaaslitsents sisaldab ühte füüsilist töökohta. Kasutajate arv ei ole piiratud
Helpdesk (kui kiire reageerimine)jah. Telefoni/Skype kaudu konsultatsioonid programmi kasutamise kohta. (üld juhul kohene)
Kassa disain kohandav kasutaja pooltjah. Lao programmil
Kassaaruanne on kauplusepõhine või kassapõhine või võimalik saada mõlemat, kui detailselt saab kassaaruande lahti võtta. Kliendi põhiselt?Alates müüja tasemest kuni firma tasemeni välja. Saab kuni kassalogi detailsuseni välja. Samuti võimalik vaadata kliendipõhiselt.
Kinkekaardi, kuponge ja kolmanda osapoole (kaubanduskeskuste) kupongide tugi.jah
Toodete telliminejah
Ühilduvus laoprogrammiga jah. Peale selle ühendatud aktsiisisaatedokumentide haldamise elektroonilise süsteemiga SADHES, Ühildumine raamatupidamis tarkvaraga: Merit, Eeva, Hansaworld, Directo, Tresoor
Lao jääk /laoarvestus jah
Tellimuse suuruse ennustamine – automaatne kauba tellimus jah
Tarnepäevade märguandedei
Toode hakkab laos lõppema märguanne jah
Sügavkülma ja külmkapi anduri märguanneei
Ühildumine e-kauplusega jah. Integreeritud e-poe tarkvaraga andmebaaside tasemel Prestashop, Opencart, andmete ülekanne e-poodi XML kujul Magento
  
Hinnamuutused tsentraalne läbi peakontori ja/või kauplusepõhinejah. Peakontorist ja kauplusest
Hinnad lähevad käsitsi peale või automaatselt jah. Automaatselt
Toodete siltide genereerimine (riiuli sildid ja A4 sildid) jah
Kas võimalik ka eri formaadisjah
Hinnasiltide/tootesiltide eriformaadid ja disaini võimalusjah
Toetus edendamise liigid /kampaania liigidjah
Seerianumrbitega toodete müükLao programmiga
Pandimaksu tugijah
Toodete valideeritud tagastus (ehk süsteem leiab õige tseki, kasutab müügihinda ja seob müüki ja tagastust omavahel)Lao programmiga jah, Kassas võimaldab leida tseki ja valida sealt tagastuseks toote koos hinnaga
Tooteotsing kassast ka teiste kaupluste laoseisusjah
Kliendi tellimus teisest kauplusestjah
Toodete broneering kliendi poolt funktsioonjah
Müüjate komisjoni arvestusei
Müüjate graafikute ja tööülesannete tugiei
Töötaja/kaupluse müügiplaanei
Kliendihaldus ehk CRMLao programmis
e-arved / e-kviitungid klientidele ja ettevõtte, koostööpartneri programm vmsjah. Andmete import/export Excel, CSV, XML, ...Dokumentide import/export CSV, XML (Telema, Edisoft ...), EDIFACT 
Andemete export import CSV/XML formaatijah. Andmete import/export Excel, CSV, XML, ...Dokumentide import/export CSV, XML (Telema, Edisoft ...), EDIFACT 
Aruandlus: Andmete analüüs süsteemis Erinevad aruanded + kliendi poolt tellitud aruanded
Erinevate keelte tugi jah. Erinevate keelte tugi, mitmekeelsed dokumendid. Kassaprogrammi keeled: Eesti, Läti , Leedu, Laoprogrammi keeled: Eesti, Inglise
Kas toetab erinevaid valuutasid jah
Kas võimalik teha personaalseid arendusi jah. Vigade parandus jooksvalt ja kliendile tasuta. Võimalikud arendused kliendi soovil
Versiooni uuendused/parandused. Kui tihti ilmuvad või mitte? jah. Tarkvara arendus vastavalt kliendi soovile
Väljaõpe jah. Hinna sees algne baasseadistus ja 1 kasutaja algkoolitus
Hind. Saas - kuumaks; installitav tarkvara - esmane investeeringHind sõltub kliendi soovitud moodulitest. Võimalik välja osta või rentida
  

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara