(Sisuturundus) Majandustarkvara Profit – kõik mida ettevõtte juhtimiseks vajad

Majandustarkvara Profit pakub oma klientidele tasuta tarkvarauuendusi ja kasutajatuge, mis tähendab, et Profiti kliendid täiendavate lisakulutustega arvestama ei pea ning saavad alati töötada kõige kaasaegsema tarkvaraversiooniga. 

Tarkvara müügi ja arendusega tegeleva Intellisoft OÜ juhataja Jaana Tihhanovski sõnul on nad tasuta uuendusi pakkunud ettevõtte loomisest peale, sest programm kasvab ja areneb pidevalt ning seeläbi pole klientidel tarvis lisakulutustega arvestada. „Teist tarkvara, kes pakuks programmi väljaostu võimalust koos tasuta uuendustega, me ei tea,“ kinnitas Tihhanovski.

Väga lihtsalt seletades on Profit nagu lego, koosnedes juba olemasolevatest moodulitest, millega saab vajaduse tekkides ühendada teisi olemasolevaid või tellimuspõhiselt arendatud mooduleid. „Meie standardlahendused on väga head, aga mõnikord nõuab ettevõte edu saavutamiseks eristumist või teistsuguseid lahendusi ning seetõttu tegeleb Intellisoft ka erilahenduste arendamise ja programmeerimise,“ rääkis ettevõtte juhataja. Profiti kasutajad ei ole kohustatud tarkvara välja ostma, kuna Intellisoftist saab tarkvara ka rentida.

Profit on sobilik igas eas ettevõttele, sisaldades ettevõtte protsesse hõlmavat terviklahendust. „Profitisse on kokku pandud kõik, mida üks firma elu jooksul vajab,“ sõnas Intellisofti juhataja ja lisas, et oma paindlikkuse tõttu sobib majandustarkvara eriti hästi ka alustavatele ettevõtetele. „Ettevõtte kasvades, kasvab ka Profit,” märkis Tihhanovski.

Profit Ladu on tarkvara tegusale ettevõttele müügi- ja laoarvestusprotsesside juhtimiseks, sobides nii tootmise, jae- kui hulgikaubandusega tegelejale. Programm annab põhjaliku ülevaate kaupade laoseisust, koostatud pakkumistest, tellimustest ning arvetest. Igal hetkel saab vaadata laojääki, kasumit, katet või müügiajalugu. Profit Ladu lubab programmiga ühendada piiramatul arvul ladusid, mis on integreeritud raamatupidamisprogrammiga. Kiire jaemüügi puhul soovitab Tihhanovski kasutada moodulit Profit POS. Profitit saab siduda ka e-poega, misjärel kuvatakse kauba info automaatselt e-poes ja vastupidi – e-poe tellimused ja kliendiandmed jõuavad otse Profitisse, kus need ühe klahvivajutusega müügiarveks muudetakse.

Profit POS sobib ettevõtetele, kelle jaoks on oluline, et kassamüügi moodul oleks võimalikult lihtsalt kasutatav. Moodul ühildub erinevate kassaseadmetega ning on täielikult integreeritud pearaamatu ja laomooduliga. Kassamüügi puhul kehtib kliendile kehtestatud hinnakiri, millele lisaks võimaldab süsteem paindlikult allahindlusi teha. Võimalus on kujundada ka endale meelepärane tšekivorm.

Intellisoft tegeleb uue programmi arendusega, mille nimeks on Nabra. Veebipõhine tarkvara töötab nii Windowsis, kui ka MacOS’s või Linuxis ning on kasutatav kõikides kaasaegsetes nutiseadmetes. Hetkel töötab Nabraga kolm suurklienti. „Võtsime aluseks parima, mida suutsime Profitiga kolmeteistkümne aasta jooksul teha, lisades kümnetesse tuhandetesse inimtundidesse ulatuva tarkvara arenduse, juurutamise ja klienditoe kogemused. Kasutades kaasaegseid tehnoloogiad, lõime kasutajasõbraliku, turvalise, efektiivse ja võimsa tarkvara, mida iseloomustab lisaks kasutamise lihtsusele ka loogilisus ning võime kiiresti muutuda, toetades ettevõtte äriprotsesse, uusi turge ja teisi pidevalt uueneva ärimaailma väljakutseid,“ rääkis Tihhanovski.

Intellisoft on asutatud 2002. aastal ning ettevõtte põhitegevusaladeks on majandustarkvara Profit arendus, müük ja hooldus ning programmeerimistööd. Lisaks sellele pakutakse raamatupidamisteenust keskmistele ja väikestele ettevõtete, korteriühistutele. Profiti kasutajateks on näiteks Uniplast OÜ, Linda Nektar AS, Jumek Export OÜ, Inges Kindlustus AS, Pomemet OÜ jt. 

Lao- ja kassatarkvara funktsioonid INTELLISOFT
Tarkvara tüüp SaaS/installitav MÕLEMAD Tarkvara on meie kodulehelt installitav, kuid programmi saab kasutada SaaS põhimõtetel
Litsentsi kasutus tähtaeg MÕLEMAD Tarkvara ostes puudub litsentsil kasutus tähtaeg. Programmi rentides, lõppeb programmi litsent, koos teenuse lõppemisega.
Kasutajate arv baaslitsentsis PIIRAMATU  
Helpdesk (kui kiire reageerimine) JAH Telefoni ja e-maili konsultatsioonid. Programmi kasutusjuhendid programmis ja kodulehel. Tasuline konsultatsioon kontoris ja klendi juures. Programmi ostuga 2h tasuta koolitust.
Kassa disain kohandav kasutaja poolt EI  
Kassaaruanne on kauplusepõhine või kassapõhine või võimalik saada mõlemat, kui detailselt saab kassaaruande lahti võtta. Kliendi põhiselt? MÕLEMAD  
Kinkekaardi, kuponge ja kolmanda osapoole (kaubanduskeskuste) kupongide tugi. EI  
     
Toodete tellimine JAH  
Ühilduvus laoprogrammiga JAH  
Lao jääk /laoarvestus JAH  
Tellimuse suuruse ennustamine – automaatne kauba tellimus EI  
Tarnepäevade märguanded EI  
Toode hakkab laos lõppema märguanne JAH  
Sügavkülma ja külmkapi anduri märguanne EI  
Ühildumine e-kauplusega JAH  
     
Hinnamuutused tsentraalne läbi peakontori ja/või kauplusepõhine JAH  
Hinnad lähevad käsitsi peale või automaatselt AUTOMAATSELT  
Toodete siltide genereerimine (riiuli sildid ja A4 sildid) JAH  
Kas võimalik ka eri formaadis JAH  
Hinnasiltide/tootesiltide eriformaadid ja disaini võimalus JAH  
Toetus edendamise liigid /kampaania liigid JAH  
Seerianumrbitega toodete müük JAH  
Pandimaksu tugi JAH  
Toodete valideeritud tagastus (ehk süsteem leiab õige tseki, kasutab müügihinda ja seob müüki ja tagastust omavahel) EI  
Tooteotsing kassast ka teiste kaupluste laoseisus EI  
Kliendi tellimus teisest kauplusest EI  
Toodete broneering kliendi poolt funktsioon EI  
     
Müüjate komisjoni arvestus EI  
Müüjate graafikute ja tööülesannete tugi EI  
Töötaja/kaupluse müügiplaan EI  
     
Kliendihaldus ehk CRM JAH  
e-arved / e-kviitungid klientidele ja ettevõtte, koostööpartneri programm vms ARENDAMISEL  
Andemete export import CSV/XML formaati JAH  
Aruandlus: Andmete analüüs süsteemis JAH  
Erinevate keelte tugi JAH (INGLISE, SOOME)  
Kas toetab erinevaid valuutasid JAH  
Kas võimalik teha personaalseid arendusi JAH Tarkvara arendus vastavalt kliendi soovidele ja ettevõtte vajadustele
Versiooni uuendused/parandused. Kui tihti ilmuvad või mitte? JAH Versiooni uuendused ja parandused keskmiselt kord nädalas ja kliendile tasuta
Väljaõpe JAH (OSTUKORRAL 2 TUNDI TASUTA) Programmi ostu korral on 2 tunnine abi tasuta.
Hind. Saas - kuumaks; installitav tarkvara - esmane investeering OSTUHIND ALATES 95.-, RENDIHIND ALATES 4,75 KUUS Programmi ostuhind alates 95€; Rendihind alates 4,75 kuus
     

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara