(Sisuturundus) Eripakkumine: sobiv külm- ja sügavkülmkamber vastavalt soovile

Alledemi pakutavad külmseadmed
Alledemi pakutavad külmseadmed

Enne sooja suveperioodi tasub kaaluda Incold külm- ja sügavkülmkambrite eripakkumisi.

Külmasüsteemide lahendusi pakkuv Alledem aitab nii projekteerida, leida optimaalseid tehnoloogilisi lahendusi kui ka hankida just kliendi spetsiifikale vajalikke seadmeid. Sobiva variandi leiab nii väiksem kiosk kui ka suurem tootmistsehh, samuti jae- ja hulgikaubanduse esindajad.

Suve eel tuleb Alledemilt häid pakkumisi, näiteks Incold külmutusseade, mida on võimalik tellida 35 suuruses ning kahes eri kõrguses. Seadme temperatuurid külmkambris on 0 kuni +18 kraadi, sügavkülmkambris isegi kuni -20 kraadi. Boonuseks on pluss/miinus süsteem, mis jätkab töötamist kuni 43-kraadise õhutemperatuuri korral. Kambri põrand on valmistatud hügieenilisest libisemisvastase kattega materjalist. Standardvarustusse kuuluvad ON/OFF lüliti, sisevalgustuslüliti, külmiku töötamise näitur, sulatustsüklinäitur, temperatuuri- ja termostaadi juhtimise digitaalkuvar (ukse raam) ning magnettihend.

Incoldi külmkambrite seast leiab teisigi sobilikke seadmeid. Külmkambrite temperatuurivahemik on 0 kuni +18 kraadi ning tooteid aitab kergelt paigutada Easyracki riiulite süsteem.

Kui on soov valida sügavkülmkamber, on siingi mitmeid valikuid. Temperatuurivahemik on kambritel -18 kuni -20 kraadi. Toodete asetust lihtsustab siingi Easyracki riiulisüsteem, samuti on varustuses olemas ukseraami küttesüsteem ning rõhuklapp.

OÜ Alledem omab 35-aastast kogemust külmutusseadmete valdkonnas. Meie eesmärgiks on pakkuda oma kliendile kompleksseid lahendusi alates projekteerimisest kuni tööde teostamiseni. Samuti teostame külmutusseadmete hooldus-ja remonditöid

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

8 põhjust, miks valida PilveNAV

PilveNAV on veebipõhine ja kuutasuline majandustarkvara arenevale ettevõttele, mis kasvab koos ettevõttega. Tarkvara on saadaval valmislahendusena ja taskukohase hinnaga.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara