EL viib läbi banaanireformi

Pärast põhjalikke arutelusid tegi Euroopa Komisjon
täna ettepaneku viia Euroopa Liidus läbi banaanireform.

Banaane tootvate liikmesriikide taotluse alusel jaotatakse abi banaane tootvatele piirkondadele vastavalt 2000. aasta osakaalule: Hispaania 50,4%, Prantsusmaa 46,1%, Portugal 3,1% ja Kreeka 0,4%.

Arvestades nende väikest osakaalu ELi banaanitoodangus, ei ole Kreeka, Portugali mandriosa ja Küprose banaanitootjatele enam vaja ette näha konkreetset abikava.

16% ELis pakutavatest banaanidest on kasvatatud ELis. Banaane kasvatatakse troopilistel või subtroopilistel aladel asuvates äärepoolseimates piirkondades (Kanaari saared, Prantsusmaa ülemeredepartemangud Guadeloupe ja Martinique, Assoorid ning Madeira) ning samuti teatavas mahus (vähem kui 2% kogutoodangust) Küprosel, Kreekas ja Portugali mandriosas.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Statistika

Teabevara