EL viib läbi banaanireformi

Pärast põhjalikke arutelusid tegi Euroopa Komisjon
täna ettepaneku viia Euroopa Liidus läbi banaanireform.

Banaane tootvate liikmesriikide taotluse alusel jaotatakse abi banaane tootvatele piirkondadele vastavalt 2000. aasta osakaalule: Hispaania 50,4%, Prantsusmaa 46,1%, Portugal 3,1% ja Kreeka 0,4%.

Arvestades nende väikest osakaalu ELi banaanitoodangus, ei ole Kreeka, Portugali mandriosa ja Küprose banaanitootjatele enam vaja ette näha konkreetset abikava.

16% ELis pakutavatest banaanidest on kasvatatud ELis. Banaane kasvatatakse troopilistel või subtroopilistel aladel asuvates äärepoolseimates piirkondades (Kanaari saared, Prantsusmaa ülemeredepartemangud Guadeloupe ja Martinique, Assoorid ning Madeira) ning samuti teatavas mahus (vähem kui 2% kogutoodangust) Küprosel, Kreekas ja Portugali mandriosas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara