Nestlé sattus naiskonverentsil mehise juhtkonna pärast kriitika alla

Maailma suurima toituainete tootja Nestlé
tegevjuht Peter Brabeck sattus naiste pahameele alla, kui ta teatas Prantsusmaa
naistekonverentsil, et firma juhtkonnas pole ühtegi naist.

Brabeck pidas ettekande naistefoorumil, mille eesmärk on edendada naiste visiooni majanduses ja ühiskonnas. Tema kõne tervitas naiste tõusvat mõju, sest nende mõtteviis sobib hästi uute ühiskonna- ja ärinõuetega nagu madalam hierarhia, kirjutas Financial Times.

Kui Brabeck teatas, et üksi naine ei ole veel piisavalt edukas, et juhatusega liituda, kostis peamiselt naistes koosnevast publikust vilekoor. Samas on firma klientidest enamik naised.

Nestlé'l on kaks naissoost liiget nõukogus. "Ma ei arva, et me oleksime kahekeelsed, meil on naised juba pikka aega nõukogus olnud," ütles ta. On oluline luua keskkond, kus naised saaksid kasutada võimalusi oma karjääri edendamiseks.

Terava kontrastina eelnenud pahameelele, tervitas publik soojalt Renault`i ja Nissani tegevjuhti Carlos Ghosnit.

Ghosn, kes on kolme tüdruku ja ühe poisi isa, ütles, et ta ei suuda taluda mõtet, et ükski tema tütardest ei saaks mingit võimalust kasutada, sest ta on naine.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Statistika

Teabevara