Kaubamaja juht: Lidli poodide asemele tulevad Selveri poed

Kaubamaja juht Raul Puusepp ütles, et Lidli
Eesti kinnistud osteti, et sinna Selveri poed ehitada.

Puusepp ütles, et kinnistutele rajatakse uusi kaubanduspindu, põhiliselt Selvereid, kuid on ka teisi plaane. Puusepp ei soostunud ütlema, mida veel plaanitakse peale uute Selverite.

Puusepp ei kommenteerinud palju Selvereid ja täpselt kuhu ehitatakse. Puusepa sõnul on Selveri poekett ka praegu Eesti turul tugeval positsioonil, kuid kas uute Selveritega ka turuliidriks tõustakse ei osanud ta veel ette näha.

"Hiljutine teade Selveri keti laienemisest Lätti ei tähenda seda, et Selverite areng Eestis seisma jääks," märkis ta.
Tallinna Kaubamaja ostab Lidli kinnistud Eestis 138 mln krooni eest.

Täna sõlmisid Tallinna Kaubamaja AS 100%-line tütarettevõte Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS ja Lidl Eesti UÜ ostu-müügilepingu kümne kinnistu ostuks kuues asukohas. Osad kinnistud on üksteisega külgnevad.

Kinnistute pindala kokku on 59 372 m2 ning kinnistud asuvas Narvas, Tartus, Tallinnas, Kohtla-Järvel, Paides ning Viljandis. Tehingu maksumus ilma käibemaksuta on 137,7 miljonit krooni (8,8 miljonit eurot).

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Statistika

Teabevara