Tallinna Kaubamaja ostab Lidli kinnistud Eestis 138 mln krooni eest

Tallinna Kaubamaja ostab Lidli kinnistud
Eestis 138 mln krooni eest, teatas firma börsile.

Täna sõlmisid Tallinna Kaubamaja AS 100%-line tütarettevõte Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS ja Lidl Eesti UÜ ostu-müügilepingu kümne kinnistu ostuks kuues asukohas. Osad kinnistud on üksteisega külgnevad.

Kinnistute pindala kokku on 59 372 m2 ning kinnistud asuvas Narvas, Tartus, Tallinnas, Kohtla-Järvel, Paides ning Viljandis. Tehingu maksumus ilma käibemaksuta on 137,7 miljonit krooni (8,8 miljonit eurot).
Kinnistute omandamise eesmärk on arendusprojektide realiseerimine, sealhulgas kaubanduspindade rajamine.

Täna 10. novembril 2006, sõlmis Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS laenulepigu SEB Eesti Ühispangaga summas 165 miljonit krooni (10,5 miljonit eurot) pikkusega üks aasta. Laenuraha kasutatakse kinnistute ostu finantseerimiseks.

Märgitud laenulepingu tagatiseks on I järjekorra hüpoteek kinnistule Gonsiori 2/Kaubamaja 1, Tallinn ja Tallinna Kaubamaja AS garantii summas 165 miljonit krooni (10,5 miljonit eurot).

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Statistika

Teabevara