Baltikaga liitunud Ivo Nikkolo loobub meestemoest

Baltika ostetud Ivo Nikkolo rõivabränd
keskendub vaid naistemoele, seni andis ligi viiendiku käibest meestemood, teatas
firma.

Nikkolo sõnul lähtub protsess eelkõige tasuvusest - meeste kollektsioon koondub Baltmanisse, naiste oma jääb Ivo Nikkolo kaubamärgi alla.

"Oleme teinud tõsist tööd, et leida Ivo Nikkolo kaubamärgile oma koht Baltika Grupis nii, et säiliks brändi eripärane käekiri ja samas tekiks võimalus oluliselt kasvatada müügimahte," selgitas Ivo Nikkolo brändijuht Kaja Milder. "Oleme nüüdseks otsustanud, et senise Ivo Nikkolo meesterõivaste disaini jooned hakkavad täiendama Baltmani kollektsiooni ning naiste premium moodi jääb pakkuma just Ivo Nikkolo kaubamärk."

Ivo Nikkolo brändijuht Kaja Milder lisas, et Ivo Nikkolo kaubamärgi sulandumine Baltika Grupi töösse on toimunud sujuvalt, varem Ivo Nikkolo juures töötanud Eesti tippdisainerid töötavad nüüd Baltikas. "Oleme rahul oma esimese hooaja müügitulemustega Baltikas. Jõuame Ivo Nikkolo kaubamärgiga veel sel aastal mitmesse välisriiki ning seoses kaupluste arvu kasvuga plaanime ka tõsta müügimahu vähemalt kahekordseks."

Kaja Milderi sõnul tähendab keskendumine naisterõivastele Ivo Nikkolo kaupluste klientidele eeskätt seda, et meesterõivaid võib neist poodidest leida veel vaid paari kuu jooksul, sest juba kevad-suviseid meestekollektsioone müügile ei tule. "Seevastu naistele avardub kollektsiooni valik märkimisväärselt ja me väga loodame, et leiame ka Eestist juurde neid naiskliente, kes hindavad meie disaini, väga kvaliteetseid kangaid ja kõike seda, mis kuulub premium klassi kaubamärgi juurde," ütles Kaja Milder.

Baltika Grupp on kiirelt kasvav rõivakaubandusettevõte, mis tegutseb Baltikumi ja Ida-Euroopa turgudel. Grupp opereerib Montoni, Mosaici, Baltmani ja Ivo Nikkolo jaekette kuues riigis - Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas ja Venemaal. Baltika kasutab vertikaalselt integreeritud ärimudelit, mis ühendab rõivakollektsioonide loomise, tootmise ja jaekaubanduse ning võimaldab pakkuda uusi moerõivaid iga nädal.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara