Kristiine keskuse käive kasvas eelmisel aastal neljandiku võrra

Kristiine keskuse kaupluste eelmise aasta
käive oli kokku 1,42 miljardit krooni, mis teeb keskuse käibe kasvuks 25,4%.

Nii suurt kasvuprotsenti ei ole Kristiines varem nähtud. Rekordiline oli ka rõivakaupluste kogumüügi kasv, käive oli kokku 338 miljonit krooni, kasvades varasema aastaga võrreldes koguni kasv 30,5%.

Keskuse detsembrikuu käive oli 178,4 miljonit (kasv 23,3%). Pisut mõjutas detsembrit negatiivselt pidev soe ilm, kasvuprotsent olnuks ehk muidu suuremgi.

Aasta jooksul külastas Kristiine keskust kokku 7,77 miljonit inimest (kasv 7,9%) ehk päevas keskmiselt üle 21 000.

Kristiine keskuse direktori Allan Remmelkoori hinnangul oli käibe kasv niivõrd suur, kuna üleüldine jaekaubanduse seis on soodne. "Inimestel on rohkem raha käes ja see kulutatakse ära. Keegi säästmisele ei mõtle," ütles ta. Lisaks arvas Remmelkoor, et oma osa mängisid ka paranenud teenindus ja ilusamaks muudetud poed. Keskuse pindade arv on jäänud samaks. "Seda suurem on meie rõõm kasvust," lisas ta.

Järgmise aasta käibe prognoosi ei julgenud keskuse juht numbriliselt pakkuda. "Kuigi ohu märke õhus ei ole, oleks siiski liiga optimistlik oodata samaväärset kasvu. Pigem oleme konservatiivsed."

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara