Mööblifirma pettis kümneid tuhandeid kroone välja

Osaühing A7 on pankrotti minemas ja varast
ei jätku klientide nõuete rahuldamiseks.

Mööbliga kaupleva osaühingu A7 käekiri oli järgmine: võeti vastu tellimusi, kasseeriti ettemaksu, aga kui hakkas saabuma tarnetähtaeg, oli firma oma Peterburi tee Maksimarketist ja Mustamäe Key kaubamajast üüritud ruumidest välja kolinud ning ka ettevõtte juht Heiki Haaboja ignoreeris oma helisevat mobiiltelefoni, kirjutas Eesti Päevaleht.

“Tellisin septembris kapi,” kirjeldab Uuno, kuidas asjad A7-s käisid. “Tarneaeg oli kaks kuud ja läksin otsima Maksimarketisse, kuid siis polnud seal enam kedagi, ruumides oli juba uus firmagi sees.” Temasuguseid otsijaid oli infolaua töötaja sõnul novembris-detsembris õige rohkesti.

Majanduskuritegude talituse vanemkomissar Rocco Ots märgib, et üldjuhul alustatakse menetlust siis, kui kannatanuid on palju ja on alus ettevõtet kelmuses kahtlustada.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara