Rautakesko käive kasvas 23,5 protsenti

Ehitusmaterjalide, sisustus- ja aiakaupade müüja
Rautakesko AS, mis opereerib Eestis K-rautakesko kauplusteketti, suurendas 2006.
aastal käivet 23,5% ehk 1,16 miljardi kroonini.

Puhaskasumit teenis ettevõte 54,5 miljonit krooni, teatas ettevõte.

Hetkel on kaks K-rautakesko kauplust Tallinnas ning üks kauplus Tartus ja Pärnus, lisaks tegutseb logistikakeskusena varasem Tähetorni pood. Selle aasta mahukaim plaan on uue ja ühtlasi Eesti suurima omataolise kaupluse avamine Tallinnas Tondil.

"Laienemisplaanid ei piirdu aga sellel aastal vaid Tondi kauplusega ning kui kõik läheb hästi, oleme aasta lõpuks veel paari kaupluse võrra rikkamad", ütles regioonidirektor Raul Kadaru. K-rautakesko kaubamärgi all tegutsev Rautakesko AS on Soome kaubandus- ja logistikakontserni Kesko ehitusmaterjalide müügiga tegeleva haru Rautakesko Oy tütarfirma. Ettevõtte annab Eestis tööd rohkem kui 400 inimesele.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara