Blokarti maa- ja jääpurjekaid saab osta ka Eestist

Hollandi firma BBiZZ Adventure in Sports ja
Eesti firma Blokart Baltic OÜ esindajad sõlmisid lepingud Blokarti maa- ja
jääpurjekate esindusõiguse kohta Eestis, Lätis ja Leedus.

Siitpeale on maailmas ülipopulaarseid Blokarti maa- ja jääpurjekaid võimalik osta ka Eestist, teatas firma.

Blokarti maa- ja jääpurjekad on mõeldud kõigile, kes on aktiivsed ja sportlikud, seda sõltumata vanusest. Unikaalseks teeb spordivahendi sobivus ka liikumispuudega inimestele. Purjekad on kasutatavad aastaringselt erinevates maastiku- ja ilmastikuoludes.

Blokart Baltic OÜ ühe omaniku Orm Valtsoni sõnul peitub maa- ja jääpurjekate ülipopulaarsus lihtsuses ja kasutusmugavuses. "Spordivahendi transportimiseks ei ole vaja lisaseadmeid: purjekas mahub vabalt sõiduauto pakiruumi, kaaludes kõigest 27 kilogrammi. Pakitult mahub universaalne sõiduk ka suurde reisikohvrisse," kinnitab Valtson. Ise järgi proovinuna teab ta, et purjeka töökorda seadmine võtab aega vaid 5-10 minutit.

"Maapurjetamine, mis sündis enne, kui inimene jõudis merele purjede alla, sobib ja on mõeldud just neile, kes kardavad vett, aga on unistanud purjede all seilamisest," usub ja loodab Valtson, et uus sportlik harrastus kogub Eestis ja kogu Baltikumis suurt populaarsust. Seda enam, et Blokarti purjekas on lõbus, kiire ja kompaktne.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara