Maximal tekkisid ehitajaga probleemid

Viljandisse Vaksali tänavale rajatav Maxima
kauplus ei valmi märtsi lõpuks, nagu ettevõtte juhid varem lootsid, sest ehitus
jäi vahepeal toppama.

Kui Maxima keti mullu novembris välja käidud plaanid teoks saanuks, oleks Vaksali tänava pood avatud juba jaanuari lõpul või selle kuu algul. Vahepeal lükati valmimistähtaeg märtsi lõppu, kuid nüüd on ettevõtte pressiesindaja Erkki Erilaid sunnitud ka sellest tärminist loobuma.

«Meil oli ehitajaga probleeme,» selgitas Erilaid Sakalale. «Uueks tähtajaks pakun teist kvartalit. Täpsemat kuupäeva ei tahaks öelda, muidu pean võib-olla jälle oma sõnu sööma.»

Kauplust ehitava Tallinna osaühingu Wolmreks projektijuht Nikolai Kisõlitšak põhjendas valmimise viibimist sellega, et varem maja ehitanud firma oli teinud palju vigu.

Ehkki praeguses järgus tundub hoone tulevat plekk-viimistlusega, kinnitas Viljandi arhitektuuriameti juhataja Leelo Saar, et selliseks ehitise välimus ei jää.

Kaupluse Vaksali tänava ja Riia maantee poolsed küljed kaetakse Saare sõnutsi kivipinnaga kattepaneelide ja puiduga.

Leedu kapitalil põhineval Maxima ketil on 371 kauplust, mis asuvad viies riigis. Firma esimene kauplus Viljandis avati eelmise aasta 5. detsembril Tallinna tänaval.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara