Idakeskuse Super Rimi suletakse

Alates 1. märtsist on külastajatele suletud
Tallinna Idakeskuse Rimi supermarket, teatas ettevõte.

Rimi Eesti Foodi supermarketite formaadijuhi Martin Kallingu sõnul on supermarketi sulgemise põhjuseks ebasobivad üürilepingu tingimused. „Kuna me üürileandjaga paremates tingimustes kokkuleppele ei jõudnud, otsustasime kaupluse sulgeda,“ selgitas Kalling.

Kallingu sõnul Rimi hetkel suletud supermarketi asemele uue poe avamist ei plaani. „Samas piirkonnas asuvad meie keti kauplusest veel Pae tänava Säästumarket ning Ülemiste ja Mustakivi Hyper Rimid. Loodame, et senised Idakeskuse külastajad saavad tulevikus oma ostud tehtud sealt,“ kommenteeris Kalling.

Seoses peatse sulgemisega on Idakeskuse Super Rimis 28. veebruarini paljud tooted müügil tavapärasest soodsama hinnaga.

Baltimaade juhtiv jaekaubandusettevõte Rimi Baltic opereerib kolmes Balti riigis 204 kauplust, sealhulgas 30 hüpermarketit, 58 supermarketit ja 115 odavmüügikauplust. Eestis on Rimi Baltic´ul kokku kaheksa hüpermarketit, kuus supermarketit, 48 Säästumarketit ja üks Supernetto kauplusladu. Rimi Baltic´u müügikäive Eestis 2006. aastal oli 5,4 miljardit krooni, mis võimaldas ettevõttel säilitada liidripositsiooni siinsel turul.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara