Presidendiga lähevad Soome Luman, Neivelt, Liive, Seli, Kaldoja jt

Täna sõitis president Toomas Hendrik Ilves
ja pr Evelin Ilves Eesti laevastiku lipulaeval Admiral Pitka riigivisiidile
Soome Vabariiki, teatas Eesti Kaubandus-Tööstuskoda.

Neid saadab visiidil kõrgetasemeline äridelegatsioon, kuhu kuulub 29 ettevõtjat ning seda juhib Kaubanduskoja juhatuse esimees Toomas Luman.

Visiidi raames külastatakse ka Soome ettevõtteid. Helsingis käiakse laevaehitusettevõttes Åker Yards, kus muuhulgas tutvutakse ka uue reisilaevaga Star. Neljapäeval, 15. märtsil veedetakse päev Oulus, kus külastatakse kohalikku Technopoli ning ühte seal tegutsevat ettevõtet. Samuti tutvutakse ettevõttega PKC Group, kus 10%-line osalus kuulub ASle Harju Elekter, mille emaettevõtte Harju KEK ASi nõukogu esimees Lembit Kirsme on ka äridelegatsiooni liige.

President Ilves ja pr Evelin Ilves koos äridelegatsiooniga saabuvad riigivisiidilt tagasi Eestisse reedel, 16. märtsil.

Huvi riigivisiidi vastu on nii Eesti kui ka Soome ettevõtjate hulgas väga suur. Soome poolel on äridelegatsiooniga kohtumas üle 40 ettevõtte esindaja.

Äridelegatsiooni kuuluvad: Toomas Luman (Eesti Kaubandus-Tööstuskoda), Raivo Kütt (Amserv Grupi AS), Tiit Sarapuu (Dentes AS), Sandor Liive (Eesti Energia AS), Jüri Ehasalu (Eesti Post AS), Sami Seppänen (Elisa Eesti AS), Andres Vainola (Empower EEE AS), Valdar Liive (Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Esindaja Soomes), Neinar Seli (Estiko-Plastar AS, Wermo AS), Indrek Neivelt (Eesti Arengufond), Anne Samlik (Estravel AS), Rain Tamm (GILD Financial Advisory Services AS), Vladimir Oberšneider (Glaskek AS), Lembit Kirsme (Harju KEK AS), Alar Maarend (Husqvarna Eesti OÜ), Arvo Kivikas (Ilves-Extra AS), Aare Tark (Advokaadibüroo Tark Co), Ülo Pärnits (Mainor AS), Ilmar Petersen (Narva Elektrijaamad AS), Tõnis Palts (Pambos Holdings OÜ), Kalev Kõnn (Paroc AS), Vambola Juurmann (Ramirent AS), Tiit Vapper (Reaalsüsteemid AS), Väino Kaldoja (Silberauto AS), Leena Laitinen (Prisma Peremarket AS), Aku Sorainen (Advokaadibüroo Sorainen Law Offices), Priit Tamm (Standard AS), Alar Tamming (Tavid AS), Peeter Vilipuu (Teede REV-2 AS), Aivar Reivik (Volta AS).

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara