Kruuda, Lamboti ja Ormi asemel on liidus Loim, Kert ja Proman

Toiduainetööstuse liidu üldkoosolek valis uue
juhtkogu liikmeteks Peetr Loimi (AS Spratfil juhataja), Jüri Kerti
(õlleliidu juht) ning Ants Promani (ASi Leibur tegevdirektor), teatas liit.

Eelmisest juhtkogust jätkavad Enn Kunila – AS Liviko ning Anti Orav- AS Põltsamaa Felix juhataja.

Toiduliidu volikogu esimees Oliver Kruuda ning ase-esimehed Olle Horm ja Kadi Lambot esitasid lahkumisavaldused nädal tagasi. Uus volikogu esimees valitakse esitatud kandidaatide seast Toiduliidu järgmisel üldkoosolekul, mis on planeeritud 12.aprillile. Praegu asendab volikogu esimeest volikogu aseesimees Enn Kunila.

Üldkoosolekul kinnitati Toiduliidu tegutsemise kesksed eesmärgid ja peamised tegevussuunad. Lisaks seni edukalt ellu viidud tööle toiduainetööstuse kui terviku konkurentsivõimelisuse edendamisel, oma liikmete huvide esindamisel ja kaitsmisel, keskendutakse uue strateegia alusel keskmise suurusega ja väikeettevõtete otse kaasamisele, nende hääle kaalukamale esindamisele.
Konkreetse sammuna uue suuna juurutamisel viidi sisse ka vastavad muudatused liidu põhikirjas, suurendades juhtkogu liikmete arvu 7-ni, mis annab tulevikus võimaluse kaasa rääkida liidu tegemistes suuremal arvul liikmetest.

Toiduliidu tegevjuht Sirje Potisepp tunnistas, et õhus on värsked tuuled ja liidu tegevus muutub juba lähiagadel palju jõulisemaks ning sektorit laiemalt haaravaks. “Meie elujõulisusest annab tunnistust 3. mail esmakordselt Eestis toimuv toiduainetööstuse aastakonverents. Samal, toiduainetööstuse päeval, kuulutatakse välja ka "Parim Toiduaine 2007" konkursi võitjad," sõnas Potisepp lähiaja ettevõtmistest rääkides.

Eesti Toiduainetööstuse Liit on 1993. aastal asutatud Eesti toiduainetööstuse ettevõtete ja erialaliitude poolt eesmärgiga olla oma liikmete ja tööstusharu huve esindav arvestatav partner avalikule sektorile, rahvusvahelistele organisatsioonidele ning teistele asutustele ning olla tööstusharu esindusorganisatsioon, omades laiapõhjalist liikmeskonda.
Toiduliit on Eesti Tööandjate Keskliidu, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ning Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liige. Alates 2004. aastast on Toiduliit CIAA (Euroopa Liidu Toidu- ja Jookidetööstuse Konföderatsiooni) täisliige.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara