Baltika avas esimese Ivo Nikkolo kaupluse välisturul

Baltika avas sel nädalal Leedus Vilniuse
suurimal kaubandustänaval Ivo Nikkolo esinduskaupluse. Tegemist on esimese Ivo
Nikkolo kauplusega väljaspool Eestit.

Aasta jooksul plaanib ettevõte avada kaubamärgi kauplused kõigis Balti riikides, teatas ettevõte.

Vilniuse suurimal kaubandustänaval aadressil Gedimino 5 asuv Ivo Nikkolo kauplus tutvustab Leedu tarbijaile kaubamärgi kevadsuvist naistekollektsiooni uudses poekeskkonnas.

Ivo Nikkolo brändijuhi Kaja Milderi sõnul on Leedus avatud kauplus esimene samm Ivo Nikkolo rõivabrändi tutvustamisel Baltimaades. „Oleme võtnud eesmärgiks, et aasta lõpuks on Ivo Nikkolo esindatud kõigis Balti riikides,” kinnitas Kaja Milder.

Järgmine kauplus avatakse Kaja Milderi sõnul aprillis Leedus, Lätti jõuab kaubamärk käesoleva aasta teises pooles. „Järgmise 5 aasta plaanidesse kuulub Ivo Nikkolo arendamine omas nišis arvestatavaks moebrändiks kogu Kesk- ja Ida-Euroopas,” tutvustas Kaja Milder kaubamärgi plaane.

Vastavatud kaupluses on esindatud Ivo Nikkolo kevadsuvine naistekollektsioon, lisaks on müügil lai valik aksessuaare – kingi, kotte, salle ja ehteid. Kaupluse rõivavalik uueneb iga kahe nädala tagant.

Ivo Nikkolo kaubamärgi naisterõivaste peadisaineriks on Eve Hanson, disainer Ivo Nikkolo osaleb uudiskollektsioonide väljatöötamisel. Lisaks Leedus avatud kauplusele tegutsevad Ivo Nikkolo kaubamärgi all ka kolm kauplust Eestis, kaks Tallinnas ja üks Pärnus.

Baltika Grupp on kiirelt kasvav rõivakaubandusettevõte, mis tegutseb Baltikumi ja Ida-Euroopa turgudel. Grupp opereerib Montoni, Mosaici, Baltmani ja Ivo Nikkolo jaekette kuues riigis – Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas ja Venemaal. Ettevõttel on kuuel turul kokku 118 kauplust, käesoleva aasta märtsis avati viis kauplust.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara