MAXIMA käive kasvas enam kui poole võrra

Võrreldes mulluse esimese kvartaliga kasvas
Balti riikide suurima kaubanduskontserni MAXIMA käive Eestis tänavu 52
protsenti 621,3 miljoni kroonini.

Kvartali jooksul lisandus Eestisse neli uut MAXIMA kauplust, nende hulgas ka esimene klassikaline supermarket MAXIMA XX Tartus, teatas firma.

MAXIMA Eesti OÜ tegevdirektori Arunas Zimnickase sõnul aitasid käivet kasvatada nii kaupluste lisandumine, uute klientide leidmine kui ka soodsad hinnad. "Tänavu plaanime avada veel üle kümne kaupluse," ütles Zimnickas. "Lisaks kiirele laienemisele, loodame tõsta ka meie teenuste kvaliteeti, milleks korraldame töötajatele nii müügi- kui keelekursusi."

Balti riikides ja Rumeenias ning Bulgaarias kasvas MAXIMA LT, UAB kontserni esimese kvartali käive võrreldes mulluse aastaga tänavu 27,4 protsenti ulatudes 7,82 miljardi kroonini. MAXIMA LT, UAB plaanib tänavu avada oma turgudel kokku 90 uut kauplust. Käive peaks kogu kontsernis kasvama viiendiku võrra.

MAXIMA LT, UAB kontsernil on tänase seisuga 376 kauplust. Neist 204 töötab Leedus, 111 Lätis, 36 Eestis, 16 Bulgaarias ja 9 Rumeenias.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara