Sportland paneb kliendid arvutimänge mängima

Sportlandi viib oma kauplustes 13.
aprillist kuni 13. maini läbi kampaania, mille käigus kõik ostu sooritanud
inimesed saavad õiguse Internetist tasuta alla laadida arvutimängu.

Eestis esmakordselt toimuva kampaania eesmärgiks on aktiviseerida lapsi ja noori vanuses 6-18 aastat ning pakkuda nende vanematele uue kevadkollektsiooni kõrval ka kokkuhoiuvõimalust, teatas ettevõte.

Sportland on kampaaniaks loonud spetsiaalse noortele suunatud internetikeskkonna, kust saab endale valida sobiva mängu. 25 mängu seas on nii spordi-, pere-, seiklus-, võidusõidu- kui strateegiamänge. Koodi mängu alla laadimiseks leiab iga Sportlandist ostu sooritanu oma kassatšeki esiküljelt.

Analoogsete arvutimängude hinnad võivad poest ostes ulatuda sadadesse kroonidesse.

Kampaania edukuse korral on seda plaanis laiendada ka Sportlandi teistele sihtturgudele: Soome, Venemaale, Lätti, Leetu ja Ukrainasse. Eestis on plaanis kampaania järgmises etapis luua spetsiaalsed kliendikontod, mis võimaldavad püsiklientidel alla laetavate mängude väärtust pidevalt suurendada.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara