Noorte rasvumine ähvardab Euroopat tulevikus kriisiga

Budapestis 15. Euroopa tüseduskongressil
osalenud spetsialistid märkisid, et eurooplaste rasvumine hakkab võtma
epideemilisi mõõtmeid.

«Paljudes Euroopa riikides on juba enam kui pool elanikkonda ülekaaluline või rasvunud,» tõi kongressile näite Euroopa tüsedusuuringute assotsiatsiooni president Vojtech Hainer, kirjutas Eesti Päevaleht.

Tema sõnul kujutab liigne kehakaal üht tõsisemat terviseriski, mis vähendab oodatavat eluiga keskmiselt kahe aasta võrra, kuid eriti teeb asjatundjatele muret ülekaalulisuse kasv noorte seas.

«Enam kui 80 protsenti rasvunud lapsi jääb rasvunuks ka täiskasvanutena,» ütles ajakirjanikele Martin Fried Praha Karli ülikoolist.

Ta hoiatas, et kõrge rasvumismäär laste seas toob tulevikus kaasa tööjõukriisi.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara