Moskva läbis värskenduskuuri

Alates eelmisest nädalast on avatud
uuendatud interjööri ja kontseptsiooniga "Moskva". Värskenduskuuri tulemusena
muutus esimese korruse kohvik Lobby baariks ning teine korrus elegantseks
restoraniks.

Moskva juhataja Timo Tirsi sõnul vahetati esimese korruse sisustus täielikult välja. "Selle tulemusena muutus see sarnaseks teise korrusega," selgitab Tirs. Lisaks sisekujundusele uuendati ka menüüd - kui varem sai mõlemal korrusel tellida samu toite, siis alates eelmisest nädalast on kummalgi korrusel oma menüü. "Esimese korruse uues Lobby baaris on oma köök, mis lisab kindlasti valikuvõimalusi," räägib Tirs. Lobby kööki hoitakse pikalt lahti ning nädalavahetustel on seal võimalik süüa kuni kella neljani hommikul. "Rõhk on värsketel ja kergetel toitudel, kuid soovi korral saab nautida ka toekamaid praade," selgitab Tirs. Erilist tähelepanu on tema sõnul pööratud kokteilivalikule - näiteks on Lobbys võimalik proovida ainulaadset kokteili "Kultase Koorekiht".

Värskenduskuuri läbis ka Moskva teine korrus. "Ühe olulise uuendusena muutus see stiilseks ja elegantseks ? la carte restoraniks, kus pakutakse gurmaanlikke maitsenaudinguid ning mis on sobilik nii ärilõunate pidamiseks kui ka erinevate pidulike sündmuste tähistamiseks," räägib Tirs. Samuti värskendati ka teise korruse välimust.

Tirsi sõnul pööratakse nüüdsest suuremat tähelepanu Moskva kaardiomanikele ning üheks uuendatud kontseptsiooni läbivaks märksõnaks ongi privaatsus. "Tahame, et Moskva oleks meie kaardiomanike ja nende sõprade kohtumispaik," räägib Tirs. "Soovime seda muuta nende jaoks senisest veelgi hubasemaks ja meeldivamaks, kus nad saavad nii päevasel kui õhtusel ajal teiste toredate klubiliikmete seltsis hästi aega veeta ning süüa," lisab ta.

Värskenduskuuri sisekujunduslahenduste autoriks on Gert Nahkur, kes on ka Moskva senise interjööri looja.

Viimati läbis Kohvik Moskva värskenduskuuri eelmise aasta suvel. Lisaks sisekujunduslikele muudatustele uuenes tookord ka klubi kontseptsioon -Moskva teine korrus on nädalavahetustel eksklusiivne ja hea muusikaga ööklubi "Moskva After Dark".

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara