Viva Elektroonika keeldub Pärnu kaubanduskeskusest välja kolimast

Täna avatakse Pärnus Lääne-Eesti
suurim kaubanduskeskus Kaubamajaks, kust senine rentnik pole vaatamata
lepingulisele kohustusele välja kolinud ja on üürilepingu lõpetamise kohtus
vaidlustanud.

Seetõttu viibib Rootsi koduelektroonika müüja OnOffi tulek keskusesse, kirjutas Pärnu Postimees.

Kaubamajakat haldava aktsiaseltsi Papiniidu Projekt juhataja Evelin Kusmani sõnade kohaselt loodab kaubanduskeskus Viva Elektroonikaga rendilepingu lõpetamise osas kohtuvälisele kokkuleppele jõuda.

Kui kaua vaidlused ja läbirääkimised kestavad ja millal OnOff majja kolida saab, ei julgenud Kusman prognoosida. “Praegune suhtlemine käib advokaatide vahendusel,” märkis Kusman.

Täna kell 17 avab Pärnus uksed Kaubamajaka uus majatiib, millega Lääne-Eesti ühe suurema kaubanduskeskuse müügipind kasvab poole võrra.

22 000ruutmeetrises kaubanduskeskuses kaupleb senise 32 firma asemel 55 ettevõtet, suur osa uusi tulijaid pakub moetooteid.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara