Viinapoe omanik saagis kaupluse ees tänavapiirded maha

Regalia alkoholipoodide omanik Samvel
Hovhannisjan veab juba mitmendat aastat linnaga vägikaigast, tassides
omavoliliselt kaupluste eest ära peatumist keelavaid liiklusmärke ja saagides
teepiirdeid.

Hovhannisjan soovib jätta oma klientidele ja kaubaautodele võimaluse parkida Paldiski maantee Regalia alkoholipoe ees tänaval, kirjutas Postimees.

Tallinna transpordiamet on aga kaupluse ees peatumise ja parkimise ära keelanud, kuna seal pidevalt seisnud autod sundisid möödakäijaid astuma tiheda liiklusega tänavale, mis ohustas inimeste elu.

Kaupluseomanik otsustas aga linna korraldusega mitte nõustuda ja asus oma õiguste eest omapäraste meetoditega võitlema.

Tallinna transpordiameti liiklusteenistuse direktori Mati Songiseppa sõnul on tegemist süüdimatu käitumisega. "Paigaldasime torutõkked, sest poeskäijad, samuti kaupa toovad autod parkisid kõnniteele. Jalakäijad olid sunnitud astuma sõiduteele, kus ühissõidukite liiklus on küllaltki intensiivne," rääkis Songisepp.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara