Tamro võitis loa avada Tallinnas kaks uut apteeki

Kui eile hommikul heideti ravimiametis
liisku, kes saab kaks apteeki Tallinnas, soosis õnn 59 soovija seast Tamrot.

"Kõik meie apteegid kandideerisid eraldi ja võib väita, et meil tõesti vedas, sest lugupeetud konkurendid tegid täpselt samamoodi," rõõmustas Tamro tegevjuht Tarmo Vaasa Äripäevale, kelle sõnul olid nemad väljas umbes kuue apteegiga.

Liisutõmbamine ise nägi välja järgmiselt. Paberitele trükitud ettevõtete nimesid näidati kohalviibijatele ja siis sedelid segati. Seejärel asetati nad ümbrikutesse, mis samuti segati, ning lõpuks tõmbas ravimiameti esindaja kastist välja Tamrole kuuluvad Aptesel OÜ ja Posti Apteek OÜ.

Kolme pakkumisega väljas olnud Farmacia tegevjuhi Triinu Entsiku sõnul oli Tamro võidu taga puhtas loosiõnn. "

Kohta, kuhu uued apteegid rajada, pole Vaasa sõnul veel valitud. "Valida tuleb ikka see koht, mis kiiresti areneb. Näiteks Viimsis hiilime me võimaluste järele, kuid täpsemalt on sellest vara rääkida," ütles Vaasa.

Ravimite ja haiglavarustuse hulgimüügiga tegelev Tamro kahe uue eile võidetud apteegiga ei rahuldu. "Kahtlemata pole selle kahe apteegiga nüüd Apteek1 piir mingil juhul Tallinnas täis," tõdes Vaasa, kes peale pealinna kuulab maad ka Tartu Lõunakeskuses ning Aardla kandis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara