Nõudepesumasinad võivad ise süttida

Rootsis tehnilise vea tõttu süttinud
nõudepesumasinaid on müüdud ka meil ning seetõttu kontrollitakse üle kõik 86
Eestis müüdud sama tüüpi köögimasinat, kirjutas postimees.ee.

Eestis on praeguste andmete järgi veaga masinaid müüdud 86, enamik neist Tallinnas, kuid mõned ka Tartus, Valgamaal ja Saaremaal. Eestisse müüki jõudnud mudelitest on viga avastatud kolmel – Zanussi ZDF501-l, Zanussi ZDI300X-l ja Electrolux ESF6162X-l.

Mõnel nõudepesumasina mudelil leiti hiljuti viga ukse sees asuvas elektriühenduspistikus, mis võib töötades üle kuumeneda ja süttida. Rootsis on teada mitu juhtumit, kus nõudepesumasin on süttinud. Inimesed õnnetustes siiski kannatada pole saanud.

Electrolux Eesti hooldusdirektori Toivo Kivirüüti kinnitusel on vea esinemine siiski vähetõenäoline ja seetõttu ei kutsuta masinaid tagasi. "Küll aga saadetakse tehnik iga masinat eraldi üle vaatama ja rikke avastamisel viga parandama," kinnitas Kivirüüt.

Kivirüüti sõnul kogub praegu ettevõtte Eesti esindus Electroluxi tehnikat müüvatelt kauplustelt infot masina ostnute kohta, et inimestega ise ühendust võtta. Teadet võimaliku veaga masinate kohta levitatakse ka meediakanalite kaudu.

Veakahtlusega mudelite omanikud peaksid ühendust võtma telefonil 656 3520, 511 3003 või hooldus@profilux.ee, et leppida kokku hooldusaeg. Seni ei tohiks masinat mingil juhul kasutada.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara