Holland karmistab marihuaana ostmise reegleid

Maastrichtis marihuaanat müüvad kohvipoed hakkavad
võtma klientidelt sõrmejälgi.

Ehkki marihuaana on Hollandis sisuliselt ebaseaduslik, võivad inimesed seda litsentseeritud kohvipoodidest siiski osta, kui klient on vähemalt 18aastane ning ei osta päeva jooksul enam kui viis grammi.

Reeglite järgimiseks on poed hakanud koguma külastajate sõrmejälgi. Kohvipoed sellesse kuigi hästi ei suhtu, küll aga võimud, kes kolmekordse reeglite eiramise eest poelt litsentsi ära võtavad ja selle kinni panevad, kirjutas Eesti Päevaleht Online.

Praeguseks on Maastrichtis tegutsenud 26 müügikohast 11 juba kinni pandud.

Maastrichtil on korra järgimisega suuremaid raskusi eeskätt oma asukoha tõttu, kuna hinnanguliselt külastab linna igal aastal Prantsusmaalt, Belgiast ning Saksamaalt umbes 4,5 miljonit "narkoturisti".

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara