Luubi alla võetakse heakord toitlustusasutuste juures

Seoses suitsetamisekeelu jõustumisega
toitlustusettevõtetes on müügikohtade omanikud kohustatud tagama heakorra
suitsetamiskohtades ning paigaldama konide- ja tuhaurnid, teatas Tallinna
pressiteenistus.

5. juunil 2007 jõustus Tubakaseaduse säte, mille kohaselt on keelatud toitlustusettevõtete siseruumides suitsetamine. Tallinna Kommunaalameti hooldusosakonna juhataja Tarmo Sule sõnul on tubakasõltlased kohanemas uue olukorraga ning suitsutunnid peetakse nüüd toitlustusasutuste välisuste juures.

„Lähtuvalt Tallinna linna heakorraeeskirjadest (§ 6 lg 2) on müügikoha omanik (sealhulgas ka toitlustuskoha omanik) kohustatud paigaldama müügikoha teenindamiseks vajalikud jäätmemahutid, ning tagama nende regulaarse tühjendamise ja hoolduse,” ütles kommunaalameti hooldusosakonna juhataja Tarmo Sulg.

Heakorraeeskirja nõuete täitmise üle teostab linnas järelevalvet munitsipaalpolitsei. „Lähinädalatel võtame erilise tähelepanu alla jäätmemahutite olemasolu kontrollimise toitlustusasutuste juures,” ütles Munitsipaalpolitsei Ameti juhataja Kaimo Järvik.

Juriidilisest isikust heakorra eeskirja nõuete rikkujaid võib karistada kuni 20 000.- krooni suuruse rahatrahviga.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara