Wal-Mart registreeris Venemaal 42 kaubamärki

Wal-Mart kavatseb juba ammu idasuunalist
laienemist, ent praeguseks on firma registreerinud Venemaal juba 42
kaubamärki.

Ameerika kaubandushiiu Venemaale laienemisest on räägitud juba viis viimast aastat, kirjutas E-xecutive.ru tänavu mais. Wal-Mart on pidanud ka läbirääkimisi kohalike kaubanduskettide Lenta ja Karusell ostuks.

Venemaa patendiameti Rospatent andmetel registreeris Wal-Mart 2001. aastal oma peamised kaubamärgid Wal-Mart ja Sam's Club. Viimase kahe aasta jooksul on firma Venemaal registreeritud kaubamärke hulgi: 2005. aastal 26 tükki, 2006. aastal 10 ja tänavu maikuuks juba kaks.

Üheksa registreeritud kaubamärki kujutavad endast Wal-Marti nime ja sellega sarnanevaid nimesid kirillitsas. Juriidilise büroo Sojuzpatent andmetel on registreerimisel veel 28 Wal-Marti kaubamärki.

Teised välismaised kaubandusketid pole Venemaal nii palju kaubamärke registreerinud. Inglise Tesco registreeris oma peamise kaubamärgi Tesco alles möödunud aasta märtsis.

Carrefour, kelle esimesed kauplused avati juba aasta alguses, pole Venemaal oma kaubamärke veel registreerinud.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara