Laatre: Citymarketid olid edukad tänasest erinevas turusituatsioonis

Rimi juht Ruth Laatre leiab, et Rimi
kauplusi ei ole mõtet võrrelda endiste Citymarketitega, kuna need olid edukad
teistsugusel ajal.

"Citymarketid olid edukad ajal, mil turusituatsioon oli tänasest kardinaalselt erinev. Ehk mäletate veel aega, millal Tallinna parim toidukauplus oli Tihniku tn Maksimarket, kus jaanipäeval looklesid järjekorrad kaugele välisuksest välja? Ei ole küsimus kaupluse nimes või suuruses, vaid turu arengus ja klientide ostuootustes ja sissetulekutes," vastas Laatre online-intervjuul teravale küsimusele.

Kuigi praegu ei ole kaubanduses kõige ilusamad ajad, avaldas Laatre siiski lootust, et olukord muutub. "Kaubandus muutub koos riigi üldise majandusliku arenguga - Eesti riigis aina paremaks," märkis ta.

Loe Ruth Laatre täispikka online-intervjuud siit.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara