Viking Window laienes Virumaale

Eesti puitakende tootja, Viking Window AS
avas eelmisel nädalal Jõhvis Virumaa esinduse, mille eesmärgiks on suurendada
ettevõtte toodete müüki Ida- ja Lääne-Virumaal, teatas ettevõte.

Jõhvis, Rakvere mnt 19 ärihoones asuvas Viking Window Virumaa esinduses saab uurida tootenäidiseid, küsida nõu erinevate toodete omaduste kohta ning esitada tellimusi akende ja uste ostmiseks. Tellitud aknad ja uksed toodetakse ettevõtte Järvamaal Mäos asuvas tehases. Seni asusid ettevõtte esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Mäos.

Viking Window müügijuhi Elbe Metsatalu sõnul olid Vikingi aknad-uksed seni Virumaal kättesaadavad läbi edasimüüjate, kuid klientide nõudlusest tingitud müügimahtude kasv lõi vajaduse oma esinduse avamiseks. Ettevõte on tänaseks müünud ja paigaldanud Virumaa piirkonnas enam kui tuhat akent ja ust. Elbe Metsatalu kinnitusel on Jõhvi esinduse eesmärgiks seda numbrit tunduvalt suurendada.

“Kuna Viking Window valmistab tooted iga kliendi soovide ja mõõtude järgi, on personaalsel ja vahetul kokkupuutumisel klienditeenindajaga müügiprotsessis oluline roll – müüme ju sisuliselt rätsepaülikonda. Vikingi akendele annab konkurentsieelise kõrge kvaliteet, millega peab kaasas käima ka kiire ja paindlik teenindus,” lausus Metsatalu.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara