Rahva Raamat avas Viru Keskuses Baltimaade suurima raamatukaupluse

Rahva Raamat avas täna pidulikult Viru
Keskuse raamatupoe laienduse hoone neljandal korrusel. Baltimaade suurimas, läbi
kaubanduskeskuse kahe korruse paiknevas raamatupoes on kokku 1600 m 2
müügipinda, teatas firma.

„Raamatukaupluse laienemise mõte oli tingitud meie klientide väga soojast vastuvõtust,“ ütles Rahva Raamatu juhatuse esimees Gertti Kogermann. „Samuti soovisime veelgi laiendada sortimenti. Neljanda korruse avamisega laieneb oluliselt nii eesti- kui võõrkeelse kirjanduse valik, kahekordistanud oleme senist venekeelse kirjanduse osa. Lisaks raamatuhuvilistele ootame kõiki filmi-ja muusikasõpru, sest 4. korrusel pakume laiemas valikus väärtfilme ning kvaliteetmuusikat ning soovitusi hakkavad jagama erinevate valdkondade arvamusliidrid.”

„Lisaks Eesti parimale raamatuvalikule on kahel korrusel paiknev Rahva Raamat oma kahe kohvikuga ka suurepäraseks kohtumis-ning ajaveetmiskohaks,“ ütles Gertti Kogermann. „Neljanda korruse kohvik hakkab kandma nime Boulangerie. Kaupluses on ka väikese lavaga esitluste nurk, kus on võimalik viia läbi uudiskirjanduse tutvustusi, pressikonverentse ning muid üritusi. Rahva Raamat ei ole enam ainult raamatuäri, vaid ka koht, kus lisaks raamatule leiab hea filmi-ja muusikasoovituse ning toredad kingiideed.”

Viru Keskuse juhatuse liikme Ants Vasara sõnul tähendab Eesti suurima raamatukaupluse avamine Viru Keskuse jaoks olulise eesmärgi täitumist. "Viru Keskuse visioon nägi algusest peale ette, et keskuse kolmandale korrusele peab tulema suur raamatukauplus, kuid veel mõned aastad tagasi pidasid paljud raamatukaupmehed nii mastaapse poe rajamist ostukeskusesse utoopiliseks," rääkis Ants Vasar. "Õnneks leidsime lõpuks partneri, kes jagas Viru Keskuse missiooni anda raamatukaubandusele uus hingamine ning täna avatakse siin raamatukauplus, mis on tervelt kaks korda suurem kui me tollal plaanisime. Rahva Raamatu uudse kontseptsiooni alusel loodud raamatukauplus annab kindlasti uue suuna kogu raamatukaubanduse arengule Eestis.“

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara