IT Grupi poolaasta käive kasvas 70%

Delli toodete ametliku esindaja IT Grupi
poolaasta käive oli 48,5 miljonit krooni, mis on 70 protsenti enam kui aasta
tagasi samal ajal, Delli sülearvutite müük kasvas aastaga 2,5 korda.

IT Grupi müügijuhi Esti Ehatamm-Felsi sõnul kasvas esimesel poolaastal märkimisväärselt ka hoolduse käive ja Microsofti platvormil teostatud tööde maht, mille puhul oli kasv võrreldes 2006. aasta kuue kuuga koguni 50 protsenti.

Ehatamm-Felsi kinnitusel jõuavad veel sel kuul Eestis müügile kodukasutajatele mõeldud uued Delli Inspiron-sarja süle- ja lauaarvutid, mis üllatavad atraktiivse värvivaliku ning tehnilise täiuslikkusega. Uue Vostro nime kandva süle- ja lauaarvuti seeriaga tuli Dell ka äriklientide turule.

Hiljuti avas IT Grupp Delli ametliku info- ja ostukeskkonna Internetis aadressil http://shop.it.ee, kus igaüks saab kokku panna just sellise konfiguratsiooni ja värvivalikuga arvuti, nagu ise soovib. Enamik tooteid on võimalik juba järgmisel tööpäeval kätte saada ning tavahinnakirjast soodsamalt.

Delli toodete ametlik esindaja Eestis on IT Grupp. Ettevõte müüb ja teeb garantiiremonti lisaks Delli toodetele ka HP masinatele. Täielikult Eesti kapitalil põhinev infotehnoloogiafirma pakub täislahendusi nii suurtele ja keskmistele firmadele kui ka avalikule sektorile. Ettevõtte klientide hulka lisandusid 2006. aastal väikefirmad ning kodukontorid. Uus suund on siinne jaeturg. IT Grupp asutati 1991. aastal ning 2006. aastal käive oli ligi 100 miljonit krooni.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara