Brittide kohutav suvi sunnib ettevõtteid müüki ümber korraldama

Üle pikkade aastate üks hullemaid suvesid
on Briti ettevõtted sundinud oma tegevust ümber korraldama.

Sel aastal ei lähe päike, meri ja liiv kaubaks. Grillimistoodete asemel ostetakse sel suvel vihmavarje ja maasikate asemel suppi. Tavalised suvekaupade ostuharjumused on täielikult pea peale pööratud, kirjutas The Guardian Unlimited.

Kõige rohkem on The Guardiani andmetel kaotanud rõivamüüjad, kuna inimesed ei näe põhjust oma suvegarderoobi uuendada.

Samas on vihmavarjutootja James Smith Sons sattunud lotovõidu otsa. "Me ei jõua nii palju vihmavarje valmistada, kui neid ostetakse," ütles ettevõtte poe esindaja Jon Masters. Vihmavarje on nende suure nõudluse tõttu hakanud müüma ka teised kauplused, mis seda kaupa muidu ei paku.

Esmatarbekaupu müüv Marks Spencer's näitas halbade ilmade tõttu ligi kahe aasta kõige kehvemat kvartalitulemust. Vaatamata heale vihmavarjude, majapidamistarvete, kudumite ja teksaste müügile seisavad lettidel ostjat leidmata T-särgid, lühikesed püksid, maasikad ja grilltooted, tekitades müügis auke.

Ühtlasi on langenud brittide huvi kohalike puhkusepakettide järele, mis teeb rõõmu kaugemaid reise pakkuvatele firmadele. Lastminute.comi külastas eelmisel nädalal rekordarv inimesi, tõustes aastatagusega võrreldes üle 30%.

Rahvas käib välikohvikute ja -pubide asemel järjest rohkem klubides. Üldiselt aga ei taha britid nägu välja üldse näidata, olles pigem kodus ja nautides filmiõhtuid, mis on märgatavalt tõstnud DVDde müüki-laenutust ja telekanalite populaarsust. Selle juurde käib tihti pitsatellimus, mis toob hästi sisse nii kojukandjatele kui ka pitsavalmistajatele.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara