Maksimarketis elanud varblase lemmikmark oli Bacardi rumm

Neli aastat Paide Maksimarketis elu
nautinud varblast ei võtnud ussi- ega püssirohi.

Neli aastat tagasi sai Paide Maksimarket endale kodulinnu – ühel märtsipäeval kauplusse lennanud varblase, kirjutas Eesti Päevaleht. Maksimarketis elavale varblasele meeldis nokkida puruks Vahva Sõduri õlle pudelite ja Bacardi rummi pudelite silte. Arvestades, et üks rummipudel maksab 200 krooni, kandis pood vähemalt kümne rikutud pudelisildi tõttu kopsakat kahju.

Tänavu jaanuaris õnnestus lind ajada väiksesse laoruumi ja seal kinni püüda. Maksimarketi töötajad tunnistasid, et müügisaalis vandaalitsenud varblase tõttu üle elatud vintsutused ei lasknud tunda süümepiinu, kui nad ta toast tänavale tõstsid.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara