Linnaelaniku asusid McDonald'si vastu barrikaadidele

Berliini Kreuzbergi linnaosas asub
erinevate maade söögikultuuride baabel, ometi ei tunne kohalikud vajadust
Ameerika kiirtoidu järele.

Wranglerstrassele ehitatav McDonald's on ajanud linnaosa inimesed lausa barrikaadidele. Laupäeval peatas politsei linnarahva korraldatud meeleavalduse, sest rühmitis McWiderstand (tõlkes McVasturinne) ei olnud hankinud vajalikke lube, vahendab SLÕhtuleht.

Kiirtoiduketi omanikud on siiski asunud sealset uusehitis kaitsma ja hankinud turvamehed.

„Kreuzberg on piirkond, kus on hästi suur valikuvõimalus, ning Wrangleri piirkonnas on hulk väikesi ettevõtteid - ei ole Burger King'e ega Karstadte," nentis McVasturinde esindaja Philipp Raschdorff. „Just see eristabki seda piirkonda teistest ning elanikud ei soovi eriti McDonald'sit keset Kreuzbergi."

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara