Nõmme turul müüakse liha- ja piimatooteid uues paviljonis

Juuni lõpul tunnistas Tallinna
Tervisekaitsetalitus kehtetuks Nõmme turule antud tunnustamisotsuse, kuna turul
valitsenud kiiresti riknevate ning säilitamisel külmrežiimi vajavate toiduainete
müügitingimused ei vastanud nõuetele.

Nüüdseks on liha- ja piimatoodete müügiks rajatud uus müügipaviljon, teatas Nõmme linnaosa valitsus.

Täna hommikul külastasid Nõmme linnaosavalitsuse ametnikud taas Nõmme turgu, et näha, kas turu rentnik NT Kaubanduse AS on juulikuus olukorra parandamiseks midagi ette võtnud.

Nõmme linnaosavanem Rainer Vakra sõnul pole olukord turul veel kaugeltki ideaalne, kuid esimesed sammud on turu rentnik endise olukorra muutmiseks juba teinud, mis loodetavasti ei jää viimasteks. "Kuigi vanas turuhoones on lihasaal ning selle kelder endiselt suletud, on liha- ja piimatoodete müügiks ette valmistatud uus müügipaviljon. Seal on valmis ehitatud külmkamber, eraldi hakkliha valmistamise ja liha raiumise ruum ning taarapesu ruum. Müügilettide taha on toodud sooja ja külma vee ühendused ning kanalisatsioon," lisas ta.

Vakra sõnul on tervisekaitsetalituse poolt märgitud puudused likvideeritud ka kalasaalis. Ruumi põrandad on betoneeritud ja värvitud, saali seinad ja laed pestud ja osaliselt uuesti värvitud ning viidud vastavusse hügieeni üldnõuetega.

Turu rentniku esindaja on teinud Tallinna linnale ettepaneku alustada läbirääkimisi äriühingu võõrandamise-omandamise tingimuste kooskõlastamiseks. Rentniku esindaja poolt tehtud ettepanekute läbivaatamiseks moodustatakse Nõmme turu üürilepingust tulenevate küsimuste lahendamise komisjon, kuhu kaasatakse spetsialiste ka teistest linna ametitest.

Komisjon vaatab läbi üürilepingu tingimused ja vajadusel teeb ettepaneku üürilepingu kaasajastamiseks. Samuti on komisjoni ülesandeks välja selgitada turu reaalne tervisekaitseline olukord. Komisjoni tööd hakkab juhtima Nõmme linnaosa vanem Rainer Vakra.

Nõmme Linnaosa Valitsus soovib, et turg jätkaks tegevust praeguses asukohas ning oleks tagatud nii müüjate kui ostjate rahulolu.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Rahva Raamat otsib HULGIMÜÜGI TURUNDUSJUHTI

Rahva Raamat AS

02. märts 2018

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

8 põhjust, miks valida PilveNAV

PilveNAV on veebipõhine ja kuutasuline majandustarkvara arenevale ettevõttele, mis kasvab koos ettevõttega. Tarkvara on saadaval valmislahendusena ja taskukohase hinnaga.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara