Nõmme turul müüakse liha- ja piimatooteid uues paviljonis

Juuni lõpul tunnistas Tallinna
Tervisekaitsetalitus kehtetuks Nõmme turule antud tunnustamisotsuse, kuna turul
valitsenud kiiresti riknevate ning säilitamisel külmrežiimi vajavate toiduainete
müügitingimused ei vastanud nõuetele.

Nüüdseks on liha- ja piimatoodete müügiks rajatud uus müügipaviljon, teatas Nõmme linnaosa valitsus.

Täna hommikul külastasid Nõmme linnaosavalitsuse ametnikud taas Nõmme turgu, et näha, kas turu rentnik NT Kaubanduse AS on juulikuus olukorra parandamiseks midagi ette võtnud.

Nõmme linnaosavanem Rainer Vakra sõnul pole olukord turul veel kaugeltki ideaalne, kuid esimesed sammud on turu rentnik endise olukorra muutmiseks juba teinud, mis loodetavasti ei jää viimasteks. "Kuigi vanas turuhoones on lihasaal ning selle kelder endiselt suletud, on liha- ja piimatoodete müügiks ette valmistatud uus müügipaviljon. Seal on valmis ehitatud külmkamber, eraldi hakkliha valmistamise ja liha raiumise ruum ning taarapesu ruum. Müügilettide taha on toodud sooja ja külma vee ühendused ning kanalisatsioon," lisas ta.

Vakra sõnul on tervisekaitsetalituse poolt märgitud puudused likvideeritud ka kalasaalis. Ruumi põrandad on betoneeritud ja värvitud, saali seinad ja laed pestud ja osaliselt uuesti värvitud ning viidud vastavusse hügieeni üldnõuetega.

Turu rentniku esindaja on teinud Tallinna linnale ettepaneku alustada läbirääkimisi äriühingu võõrandamise-omandamise tingimuste kooskõlastamiseks. Rentniku esindaja poolt tehtud ettepanekute läbivaatamiseks moodustatakse Nõmme turu üürilepingust tulenevate küsimuste lahendamise komisjon, kuhu kaasatakse spetsialiste ka teistest linna ametitest.

Komisjon vaatab läbi üürilepingu tingimused ja vajadusel teeb ettepaneku üürilepingu kaasajastamiseks. Samuti on komisjoni ülesandeks välja selgitada turu reaalne tervisekaitseline olukord. Komisjoni tööd hakkab juhtima Nõmme linnaosa vanem Rainer Vakra.

Nõmme Linnaosa Valitsus soovib, et turg jätkaks tegevust praeguses asukohas ning oleks tagatud nii müüjate kui ostjate rahulolu.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara