Apollo edukam kui Rahva Raamat

Raamatupoodide keti Apollo poolaasta käive
oli üle 80 miljoni krooni, kasvades kiiremini kui Ekspress Gruppi kuuluva Rahva
Raamatu käive.

"Kuigi kasumit just poolaasta punktis väga rohkesti pole, oleme siiski kenasti plusspoolel," ütles Apollo Raamatud ASi tegevjuht Arvo Pihl Äripäevale. Tema sõnul tagas 40protsendilise müügi kasvu selle aasta esimesel poolaastal avatud uued kauplused.

"Kuna oleme eelmise aastaga võrreldes mõnevõrra ka laienenud, siis on lisaks tavakasvule osaliselt tulnud müügi kasvu just selle tõttu," selgitas Pihl.

Kuigi Ekspress Gruppi kuuluval Rahva Raamatul on vähem kauplusi kui Apollol, oli käive viimasega samaväärne ehk üle 80 miljoni krooni. Müük kasvas 20 protsendi võrra.

Rahva Raamatu tegevjuhi Gertti Kogermanni sõnul ollakse tulemustega rahul, eriti arvestades veel seda, et mais oli kogu kontori ja logistikakeskuse kolimine. "Kolimisest tulenev positiivne efekt majandustulemustes kajastub loodetavasti teisel poolaastal," arvas Kogermann.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara