MarkIT tegi poole aastaga 155 miljonit krooni käivet

Baltikumi suurima e-äri MarkIT esimese
poolaasta käive oli 155,4 miljonit krooni.

Eestis oli ettevõtte käive esimesel poolaastal 84,9 miljonit krooni, tõustes 22,1 miljoni krooni ehk 35 protsendi võrra, teatas ettevõte.

Baltikumis oli ettevõtte käive 103 miljonit krooni. Võrreldes eelmise aasta sama perioodi 75,2 miljonilt kroonilt kasvas käive enam kui 35 protsenti. Tugevat kasvu näitas Läti, kus käive kasvas pea kaks korda. Eelmise aasta sama perioodi 6,76 miljonilt kroonilt käesoleval aastal 11,9 miljoni kroonini.

"Meie käibe kasv nii koduturul kui ka uutel turgudel on olnud plaanipärane. Üllataja on Läti, kus oleme suutnud ootusi tugevalt ületada," lausus MarkIT müügijuht Lauri Haav.

Lisaks Baltikumile ja Soomele tegutseb ettevõte alates 2007. aasta juunist ka Tšehhis. Avatud on e-hankekeskkond ning kohalike klientide igapäevase müügi ja teenindamisega tegeleb kohalik kontor asukohaga Prahas.

Ettevõtte juhi Andres Agasilla sõnul on käesoleval aasta sügisel plaanis avada tegevus ka Ungaris ja Slovakkias. Ettevalmistustööd käivad lisaks laienemiseks Sloveeniasse ja Poola.

MarkIT on suurima kaubavalikuga IT-toodete e-hankekeskkond, mis tegutseb Soomes, Baltikumis ja Tšehhis. MarkITi tootevalikus on ühtsesse süsteemi koondatud enam kui 50 000 toodet.

Ettevõte prognoosib käesoleva aasta kogukäibeks 345 miljonit krooni.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara