Inglismaal hoiab teepoodnik inimesi hirmu all

Inglismaal Brightonis on karm teepoodnik
külastajatele seadnud karmid nõuded, näiteks ei tohi ükski külastajatest leotada
inglistale armsaks saanud kombe järgi teetassis küpsiseid.

Kui mõni klientidest on siiski pistnud küpsise tee sisse, palutakse tal jalamaid lahkuda. Lahkuma peavad ka need, kes julgevad oma küünarnukke lauale toetada ja telefoniga rääkida.

Poekes Tea Cosy Rooms omanik David Daly kurjustab ka nedega, kes julgevad kritiseerida kuningannat ja lusikaga jooki segades tassi servi puudutada, vahendas SLÕL Online.

Kunded on Daly't isekeskis fašistiks hüüdma hakanud ning avanud tema kohta internetis ka arvamusfoorumi. Üks foorumis sõnavõtnu nimetas kauplust üheks hirmuäratavamaks kohaks. Teine oli pealt kuulnud, kuidas Daly olla külastajale öelnud: "Kui sa julged rääkida ajal, mil klaverimängija esineb, lähed sa siit kohe välja!".


Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara