Kesko grupp kasvatas juulis käivet 12%

Kesko Groupi müük juulis ulatus 797 miljoni
euroni (12,5 miljardit krooni), kasvades möödunud aasta juuliga võrreldes
12%.

Jaanuarist juulini müüs Kesko kaupu kokku 5,5 miljardi euro (86,3 miljardi krooni) eest. Kasvuks kujunes eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 10%, teatas ettevõte börsile.

Kesko Foodi müük kasvas juulis 5,8%, ulatudes 318,6 miljoni euroni (5 miljardit krooni).

Rautakesko kasvatas juulis käivet 20,8% võrra ja jõudis 223,5 miljoni euroni (3,5 miljardi kroonini). Balti riikides tõusis müük eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 33,1% ja Venemaal 44,8%.

Anttila müügitulemus ulatus juulis 48,8 miljoni euroni (764 miljoni kroonini), tõustes 9,7%. Hästi läksid kaubaks hooajakaubad ning meelelahutustooted ja kodutehnika.

Kesko Agro müük oli juulis 57 miljonit eurot (pea 900 miljonit krooni), kasv 7,9%. Soomes kahanes käive 8,4%, kuna kütusemüük jäi eelmise aasta tulemustele alla. Balti riikides aga kasvas Kesko Agro käive põllumajandusmasinate hea müügi tõttu koguni 39,8%.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara