Burgeriputkadest peagi enam õlut ei saa

Seadusemuudatus teeb lõpu alkohoolsete
jookide müügile end söögikohana määratlevates kioskites, mis said siiani mööda
lipsata ülejäänud kioskitele kehtivast alkoholikeelust.

Üks eelnõu koostajatest, majandusministeeriumi siseturuosakonna kaubandustalituse juhataja Anne Laar selgitas, et seni oli seaduse järgi kiosk vaid koht, kus kaupa müüdi, kirjutas Postimees.ee.

Mõnda teenust osutavad kioskid võisid end teisiti määratleda, sealhulgas toitlustamisega tegelevad kioskid nimetada end söögikohaks.

Nii pääsesidki toidupaigana registreerunud putkad mööda juba praegu kehtivast piirangust, millega alkoholiseadus keelab kangema kraami müümise kioskites.

Laari sõnul täpsustatakse nüüd mõistet nii, et kiosk võib edaspidi peale jaekaubanduse tegeleda ka toitlustamise või mõne teenuse osutamisega, näiteks jalatsiparanduse või võtmete valmistamisega, alludes aga igal juhul kioskitele kehtivatele reeglitele.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara