Eesti poodides on müüdud üle 500 Matteli ohtliku mänguasja

Matteli ohtlikuks tunnistatud mänguasjadest
müüdi Eestis enim koerakesega Barbie nukku.

Barbie nuku komplekt Doll and Tanneri on Eestis müügil olnud alates möödunud aasta teisest poolest ja siiani on omaniku leidnud 108 sellist Barbie nukku.

Matteli tooteid Eestis müüva firma Rimonne Balticu kinnitusel on selles komplektis lastele ohtlik vaid väike kühvel. "Nii koer, Barbie kui ka kõik muud komplektis olnud asjad on täiesti ohutud ja nendega võib rahulikult mängida," kinnitas firma müügiesindaja Küllike Tiik Postimees.ee’le.

Rimonne Balticu andmetele on Eesti suurtes mänguasjapoodides müüdud veidi üle 500 Matteli ohtlikuks tunnistatud mänguasja, paarsada lelu kõrvaldati poeriiulitelt eile-täna.

Enamik mürgistest mänguasjadest on saabunud Eestisse müügile eelmisel aastal või tänavu. Erandina korjatakse kokku ka üks Polly Pocketi sarja komplekt, mida müüakse alates 2005. aastast.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara