Teadmatuses kliendid vihastavad Tallinna kassapidajate peale

1. augustist kehtima hakanud alkohoolse
joogi jaemüügi piirangu raames soovitab Tallinn alkoholiga kauplejatel segaduste
vältimiseks peale kella 20.00 õhtul alkohoolsed joogid muust kaubast füüsiliselt
eraldada, teatas Tallinna pressiteenistus.

Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli sõnul on linnavalitsuseni jõudnud tagasiside intsidentide kohta, kus teadmatuses kliendid kassapidajate peale ärritunud on, kuna viimased on keeldunud müümast kliendi poolt korvi laotud alkohoolseid jooke peale kella 20.00 õhtul.

"Oma töötajate ja klientide huvisid silmas pidades tuleks kauplustel leida võimalus, kuidas alkohoolsed joogid muust kaubast lihtsalt füüsiliselt eralda. Hea näitena tooksin poed, kus alkohol peale 20.00 kinni kaetakse, et kliendid seda korvi ei saaks pista ja pärast kassa juures pettuma peaksid," märkis Mutli. "Nendes kauplustes on järgitud kaubanduse häid tavasid. Loomulikult peavad hästi nähtaval kohal poes olema ka alkoholi müügi keelust teavitavad sildid. Kliendid, kes enne kella 20.00 kassa juure ei jõua, jätavad sel juhul lihtsalt alkohoolse joogi võtmata."

Alkohoolse joogi jaemüügi piirang kehtib Tallinnas alates 1. augustist iga päev kella 20.00-st õhtul kuni hommikul kella 8.00-ni.

"Need Tallinna poed, kus alkoholimüügi piirangu tõttu klientidega probleeme esineb, peaksid eelkõige näitama üles head tahet oma klientide ja kassapidajate suhtes. Usun, et kaupmeeste soovi korral on selliseid teadmatusest tekkivaid probleeme kindlasti võimalik vältida," nentis Mutli.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply veebipõhine kassa- ja laotarkvara

Erply on veebipõhine kassa- ja laotarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsasti juurutatav.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara