Vanglatele otsitakse kartuli ja köögivilja tarnijaid

Justiitsministeerium kuulutas välja
riigihanked Tallinna, Murru, Ämari, Harku, Tartu ja järgmisel aastal avatava
Viru vangla kartuli ja köögiviljaga varustamiseks.

Vanglate poolt tarbitav eeldatav aastamaht kartuli osas on ligikaudu 575 tonni ning köögivilja osas ligikaudu 350 tonni. Köögiviljadest kasutavad vanglad toidu valmistamiseks peakapsast, porgandit, punapeeti, sibulat ja söögikaalikat.

Riigihanke pakkumisi kartulile oodatakse 7. septembriks ning köögiviljadele 29. augustiks. Lepingud uute tarnijatega soovitakse sõlmida 1. oktoobriks.

Riigihangetes oodatakse osalema pakkujaid, kelle viimase kolme aasta müügikäivete keskmine köögiviljade müügist ületab 8 miljonit krooni, käibenõue kartuli hankes on 12 miljonit krooni. Samuti peavad pakkujad suutma tagada pakutavate toodete järjepideva transpordi vanglatesse kogu aasta vältel, mis eeldab vastavate transpordivahendite olemasolu.

Teiste toiduainete ostmiseks sõlmitud lepingud kehtivad aasta lõpuni ning riigihanked järgmiseks aastaks planeeritakse välja kuulutada oktoobris.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara