Monton paiskab Ukrainas müügile olümpiakollektsiooni

Vaatamata Montoni ja Ukraina Olümpiakomitee
vahelise koostöölepingu lõpetamisele, mille kohaselt Monton oleks valmistanud
Ukraina koondise esindusrõivad Pekingi olümpiamängudele, toob moemärk
olümpiakollektsiooni Ukrainas müügile.

„Tegemist on rahvuslike ja rõõmsate suviste rõivastega, mis sobivad nii Ukraina tänavapilti kui ka Pekingisse oma koondist toetama,“ kinnitas Montoni brändijuht Kaie Kaas. Ta lisas, et olümpia-aastal Ukraina Montoni poodidesse müügile jõudvad tooted ei kanna küll olümpiasümboolikat, kuid on aimatavalt rahvuslikud ning ukrainalike disainielementidega, teatas firma.

Ukraina olümpiasõpradele disainitud kollektsioon kannab ideed „Dress Up For Olympics“ (Riietu olümpiaks!) ning pakub Ukraina spordisõpradele T-särke, lühikesi pükse, seelikuid, hõlmikkleite, bikiine, plätusid ja mütse.

Ukraina Olümpiakomitee kinnitusel hindavad nad kõrgelt Montoni panust olümpiadelegatsiooni rõivaste disainimisel ning ei välista koostööprojekte tulevikus. „Samuti andsid nad heakskiidu meie soovile Montoni olümpiarõivaid poodides pakkuma hakata,“ kinnitas Kaie Kaas.

Montoni brändijuhi Kaie Kaasi sõnul lõpetati koostööleping poolte kokkuleppel, põhjuseks erinev nägemus sellest, milline võiks olla rõivaste lõplik disain. „Kuivõrd rõivakavandid olid valmis ja pälvisid palju kiidusõnu, otsustasime olümpiakollektsiooni veidi muudetud kujul siiski müügile tuua,“ rääkis Kaas.

Montonil on kokku 47 kauplust, neist 11 asuvad Ukrainas. Moemärk sisenes Ukraina turule 2002. aasta septembris.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara