Tallinna teletorn suletakse külalistele

Põhja-Eesti päästekeskus teeb lähinädalail
Eesti ühele ainulaadseimale ehitisele - teletornile - ettekirjutuse, mille
kohaselt suletakse torni vaateplatvorm ja kohvik. Töötajaid ootab ees
koondamine.

Ilmselt juba sel aastal keelatakse turististidel ja külalistel sissepääs teletorni vaateplatvormile ja linna parima vaatega restorani, kuna torn ei vasta enam nõutavatele ohutustingimustele.

Põhja-Eesti päästekeskuse avalike suhete vanemspetsialist Ants Raava ütles Päevaleht Online’ile, et ettekirjutust pole teletornile veel tehtud, kuid lähinädalail on see tõesti kavas.

Teletorn kuulub praegu AS-le Levira, vaateplatvorm ja restoran on aga OÜ Saani hallata, kes pinda Leviralt üürib.

Levira tootmisjuht Tiit Tamm ütles Päevaleht Online’ile, et nemad on piirangust kuulnud, kuid firmat see oluliselt ei mõjuta: “Turism ei ole Levira äritegevus ja seetõttu selline võimalik ettekirjutus Levira tööd ja tegemisi (raadio-TV signaalide levitamine jne) ei mõjuta.”

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara